| Euphoriashpuneshperanteee a întrebat:

Fetelor! Putin ajutor? Va rog mult. Lasati un mesaj in privat si vorbim. Are legatura cu categoria in care am postat intrebarea.
puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Vrei sa te initieze cineva in tainele sexului? Of, of, of...

Răspuns utilizator avertizat
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Fetiţo, aici ORICUM eşti necunoscută, poţi întrba ORICE ( nu neapărat în privat, mai ales că unele întrebări primesc ORICUM puţine răspunsuri, iar în privat e posibil să nu te "ajute" nimeni )! Indiferent ce ai de întrebat, o POŢI face AICI; nu va şti nimeni cine eşti şi nu te afectează negativ...

| Euphoriashpuneshperanteee explică (pentru bursuc001):

Am inteles! big grin

| bursuc001 a răspuns (pentru Euphoriashpuneshperanteee):

Nu era o observație răutăcioasă, era o recomandare pentru a primi mai multe răspunsuri... Eventual, dacă consideri că e o întrebare mai personală/intimă, poți să-mi trimiți un mesaj privat ( din secțiuneqa mesaje ) și PROMIT un răspuns cât mai corect!

| Andreea_Madalina_1997 a răspuns:

Madutza.coolkid