| elasexygagica a întrebat:

Fetelor, s-a intamplat vreidata, din greseala sa intre tatal vostru in kamera voastra si s va prinda in sanii goi? cum ati reactionat? love struck

Răspuns Câştigător
| stephania a răspuns:

Pe mine taicamiu m-a prins cand ma uitam la filme porno masturbandu-ma.

17 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Nu, pentru ca bate la usawinking

| express11 a răspuns:

Spune-i sa bata la usa inainte sa intre si sa astepte raspuns, explica-i ca nu mai ai 6 ani.

| andra_5121 a răspuns:

Pe mine m a vazut goala goala.si? e taicatu.care i problema? nu ni i arati si noua?

| ioana7625 a răspuns:

Nu pe mine una nu m-a prins tata, ce? pe tine tea prins tatal tau?

| calutuuuu a răspuns:

Stephania si ce ti-a facut? te-a batut, sau ce?!? cum ai reactionat si care a fost si reactia lui?hee hee

| LittleandLiars a răspuns:

Nu nu mi s-a intamplat si oricum daca la tine ar da buzna nu are avea ce sa vada puppy dog eyes

| claudiu_7386 a răspuns:

Ti-e rusine de omul care ti-a dat viata?

| Foxylicious a răspuns:

Pe mine nulaughing da eu dau buzna asa aiurea.Saracu dupa ce ca e si el acasa 2 ore din 48 nici intimitate nu arelaughing

| TheAshen a răspuns:

Aaaa

| GyKa1998 a răspuns (pentru TheAshen):

Cum sa va prinda thoamneee nu s-a inventat cheia de la usa?laughing

| Princess_6005 a răspuns:

Da. Nu am zis nimic. Crezi ca atunci cand eram mica nu m-a vazut dezbracata. Esti pudica.

| MaDuulicii a răspuns:

Nu tata.dar unchiul da noroc ca eram cu spatelelaughing))

| Miranda29 a răspuns:

Gagico tot nu inteleg de ce pui intrebari din astea "SMART ONES"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io mereu ma intorc cu spatele la usa sa nu vada nime in caz ca da buzna odata o vz si face "tatosa" df rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a intrat în cameră. Eram la ștrand și mi-a căzut sutienul. Oricum nu prea am eu sâni...

| Adita_8424 a răspuns:

Stii bancu' cu(cacofonia, hmm, oare merge? cu tine merge orice...) -Alina, tu fumezi?

| stephania a răspuns:

Da a fost o reactie neplacuta din partea luibatting eyelashessad