| LeOnISs a întrebat:

Fetelor,daca tatal vostru ii interzice unu tip de care va place sa nu va mai vada si tipul nu asculta de tatal vostru si face tot posibilul sa va vada afara sau sa vb cu voi, vi se pare tipul disperat sau indragostit? puneti si varianta voastra dau fundita^^

4 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Disperat? Chiar deloc, mai bine zis indragostit. Daca incalca o regula pe care i s-a impus-o inseamna ca lupta pentru ceea ce-si doreste cu adevarat si nu se lasa pana nu obtine. Desi se vor crea probleme, merita tot respectul.

| ShadowGhost a răspuns:

Mi se pare foarte dragut din partea lui si inseamna ca, chiar te iubeste.Nici un baiat din ziua de azi nu asculta de parinti fetei in sensul ca ii interzic sa nu o mai vada.Si eu as face la fel daca as fi baiat, cat timp imi place de ea de ce sa nu o caut?

| T4ny4 a răspuns:

Daca te chinui sa faci tot posibilul, desi tatal ei i-a interzis, ii poti face probleme. Daca chiar ti atat de mult la ea, respect-o!

| anonima1995 a răspuns:

Eu sunt de parere ca tipul nu e disperat, ci indragostit. Daca ar fi disperat, atunci s-ar fi speriat de amenintarile tatalui. Faptul ca face tot posibilul sa vorbiti si sa va vedeti dovedeste ca sentimentele lui sunt reale si merita apreciat pentru ceea ce face.