| Andreiut96 a întrebat:

Fetelor, sa presupunem ca sunteti singure si aveti prieteni din copilarie si unul oarecare va propune sa iesiti la o intalnire sa luati masa si dupa va zice ca vrea sa va faca sex oral, cum reactionati?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Il trimit sa se plimbe, fiindca asa ceva nu se face niciodata intre prieteni!

Sexul oral se practica intre iubiti, nu intre prieteni din copilarie, vecini sau cu oricine de pe starda. evidnet ca ala este un psihopat care trebuie ocolit.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Coiuț, dacă ai fantezia asta, o pui în aplicare fără întrebări.
Faci întâlnirea exemplară, ai răbdare până ajungi cu ea în pat, și treci la treabă.
E penibil să întrebi partenera dacă te lasă să faci sex cu ea, când deja sunteți în preludiu.
Iar dacă ești mai de la țară și totuși întrebi așa ceva "pe față", răspunsurile lor vor fi mereu "nu".