| Radaaa a întrebat:

Fetelor! Sper ca mai sunteti unele din voi in situatia mea si ca nu sunt singura... am 24 de ani, nu am facut sex pana acum, sunt virgina. Este ceva normal sa fiu frustrata, cred ca orice fata s-ar simti asa daca ar ajunge pana la varsta asta fara sa isi fi inceput viata sexuala dar nu imi gasesc niciun baiat, trebuia sa ma vad cu un tip cat era in Romania dar nu mi-a mai scris si a plecat in Lituania la munca. La fel cu altul care-mi da reactii pe Facebook dar nici nu ma invita in oras. Cred ca o sa mor cu himenul intact, pe cand toate prietenele mele si-au pus-o, vorba aia si sunt si mai mici decat mine cu 2/3 ani si chiar daca unele nu mai au iubit acum, au avut relatii serioase si de lunga durata, aproximativ de peste un an majoritatea... ele imi zic ca-s salbatica si rad de toti si toate, fiindca ele umbla cu interlopi, tigani aia nu-i vina mea, normal ca le zic ca nu ii suport si le zic ca sunt urati si cocalari penali, nu?

23 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Te încurajez să nu faci sex decât cu viitorul tău soț, eu am fost virgină la 23 de ani cand m-am căsătorit și soțul meu 24 de ani, felicitări că ești virgină. Virginitatea e darul primit de la Creator pentru a-l dărui doar partenerului de căsătorie.

| mihai69 a răspuns:

Stai așa, că-mi dă cu virgulă: cum ești virgină dacă https://www.tpu.ro/......-o-durere/
?!?

| alexalx1234 a răspuns (pentru mihai69):

Nici să mintă nu știe. Vai de capul ei...

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru mihai69):

Întreabă pentru o prietenawinking

| Radaaa explică (pentru mihai69):

Am mai zis de n ori si ma repet din nou, intrebarile alea nu erau puse pentru mine, si nu vad de ce as minti in privinta asta, doar asa ca n-am ce face sau cum?laughing

| nicu991 a răspuns (pentru Radaaa):

Ti-ai schimbat si numele pe site tot fiindca n-aveai ce face. Despre asta ce zici? Si despre limbajul de mahala pe care-l aveai cand dadeai raspunsuri celorlalti utilizatori? Nu erai tu... ti-era putin foame pana ai mancat un snickers.

| Radaaa explică (pentru nicu991):

Da ce-i ma viata mea? daca vreau imi schimb numele de n ori n-ai tu treaba laughing nu cred ca ar trebui sa te intereseze daca imi schimb eu numele sau nulaughing si in legatura cu limbajul, vorbesc cu fiecare dupa cum merita, m-am nascut in rahova, o dam si in limbaj de genu daca situatia o cere. :*

| nicu991 a răspuns (pentru Radaaa):

Deja ma simt amenintat... si virgina si periculoasa ce sa mai.
Nu-s "viata" nimanui iar pentru cultura ta generala limbajul trebuie adaptat conform regulilor pe care site-ul le are mentionate undeva in partea de jos a paginii indiferent de cum ti se adreseaza alte persoane. Dar este evidenta lipsa bunului simt la tine asa ca eu nu am nicio putere sa iau decizii asupra postarilor tale de tip trolling pe site.

| Radaaa explică (pentru nicu991):

Atunci fie cum zici tu laughing)

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La fel ca la ultima ta intrebare... o sa dai de baiatul potrivit la momentul potrivit. Nu este nicio problema. Nu face asa mare caz din asta happy

| Sofer a răspuns:

Găsește un băiat cu un caracter frumos și după ți-o pui cu el.

| Goete a răspuns:

Tic-tac
tic-tac
Tic-tac
tic-tac
...a mai trecut un an prin noi; a fost si soare, au fost si ploi.
Tu decizi cum iti traiesti viata, daca iesi la o plimbare si in ploaie sau astepti mereu soarele.
Dar viata trece...
Tic-tac
tic-tac

| Werrich a răspuns:

Poti oricand sa apelezi la baietii din sectiunea Matrimoniale de pe Publi24.ro

| ancaval a răspuns:

Ești perfectă. Stai liniștită.

| nicu991 a răspuns:

Trollezi pe acelasi subiect ca acum cateva zile. E bine ca se gasesc persoane care cred ce relatezi pe-aici.

Răspuns utilizator avertizat
| Stochel a răspuns:

De unde Esti poate ne cunoastem mai bine

| Ggpen a răspuns:

Daca vrei o relatie frumoasa, poti sa mai astepti sau macar sa fii cu un baiat ok, nu cu orice specimen. Faptul ca majoritatea alearga dupa sex si dupa cocalarisme, nu inseamna ca este ceva normal.

| SLS092 a răspuns:

Pot sa te intreb ceva -> descrie-ne si noua barbatul perfect in opinia ta care e demn sa iti ia virginitatea?

| alexalx1234 a răspuns (pentru SLS092):

Mai mult ca sigur trebuie să aibă BMW și vilă de lux.

| SLS092 a răspuns (pentru alexalx1234):

Nu auzi ce zice ca ii plac baietii ''buni'' nu aia interlopi sau tigani

| alexalx1234 a răspuns (pentru SLS092):

Sunt curios ce înseamnă băieți buni pentru o fată

| Emyemy192001 a răspuns:

Stai liniștită nuți pierde virginintatea plus dacă ești țiganca de a mea ca eu sunt virgin la 19 ani nu cas urat dar mna in fine nu mă grăbesc dar tu ești cea din poză asta mă întreb de 2 sau 3 zile laughing