| Sportacus a întrebat:

Fetelor un baiat nu poate sa fie dragut chiar daca e un pic mai plinut? exprimativa parerile voastre despre acest lucru:*

5 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Ba da, eu chiar prefer baietii mai legati, nu 2 betze infipte in fund laughing

| Arisu a răspuns:

Dc nu?happy nu vad vreo problema aici, daca e dragut e dragut, nu conteaza plinut sau slab...))

| LaNaibaa a răspuns:

Eu am avut numai iubiti plinutiwinking

| AlxMihai a răspuns:

Plinut, slab, cu muschi nu conteaza ca toti la 40-50 de ani tot plinuti vor ajunge laughing) sau slabi, frumusetea e trecatoarea, dar ce simte el/ea pentru tine asta conteazawinking

| MaddieXwi a răspuns:

Eu nu am o problema cu asta happy. Desi multi se uita prima oara la fizicul unei persoane..practic fizicul e ceea ce te atrage.iar dupa ce va cunoasteti mai bine, restul big grin