| TeoB12 a întrebat:

FETELOR putin ajutor, voua cum v-ar placea sa va spuna un baiat ca va place?
intr-un mod specia l/ simplu
spuneti-mi parerile voastre

Răspuns Câştigător
| Alyna36 a răspuns:

Intr-un mod special, ca atunci te va tine minte mai mult timp happy
cind veti fi singuri )

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Găsești un moment în care sunteți singuri și o întrebi ca să nu intervină sau să te deranjeze alții.

| 03Didy03C a răspuns:

Pai eu as merge pe un simplu "te plac" pe what's app sau facebook. Dar ar fi tare sa fie cantaret si in pauza la scoala sa inceapa sa iti cante la chitara si vocal si prin acel mesaj din cantec sa iti dai seama, si sa se uite toti la voi thinking

| Draguţica00Tania a răspuns (pentru 03Didy03C):

*Visezi* fara suparare.

| 03Didy03C a răspuns (pentru Draguţica00Tania):

Stiu rolling on the floor