| TeoB12 a întrebat:

FETELOR putin ajutor. voua cum v-ar placea sa va spuna un baiat ca va place?
intr-un mod special sau simplu
spuneti-mi parerile voastre

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca le spui direct, iti vor raspunde ca te vad doar ca pe un prieten.
Trebuie s le vrajesti, sa le dai un timp sa se obisnuiasca cu ideea (dar nu pre lung, ca te vor crede neinteresat), sa le faci complimente, sa le oferi cate o floare. Iar daca ai o idee deosebita, acela este modul cel mai bun!

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dragostea presupune iubire sau viceversa si este normal sa fie exprimata. Insa expunerea sentimentelor necesita multa arta si nu de orice fel. Aceasta arta se numeste a seductiei si se invata in timp.Se pare ca tu inca esti chiar la inceput abia ai inceput sa buchisesti literele a, b poate c. Toate la timpul lor.

| SkyPilot a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Interesante raspunsurile date de cele doua fete, dar nu corespund experientei mele. Mie nu mi-a mers niciodata direct, si aveam motive sa cred ca fata ma placea. Pe la 15 ani am renuntat la metoda asta happy

| Doub a răspuns:

"Te plac."

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Si eu Te Plac.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu ma plac.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Să fie sincer si direct. Sa îmi spuna "Te plac" in timp ce se uită in ochii mei.

| bella19 a răspuns:

"te plac" laughing.