| Unul20111996 a întrebat:

Fetelor, v-ati "culca" cu un baiat pentru 1 milion de euro?

15 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Serios? Multe se culcă pentru 20-50 euro.
Nu cred că există femeie care să zică nu, mă refer dintre cele care nu au deja 1 milion de euro. Și eu ca băiat m-aș culca cu oricine pentru un milion de euro, ce un milion și pentru 100 de mii...

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru TSO7):

Wtf laughing Chiar cu oricine, wow, esti o mica centurista indiferent ce sex ai!

| Quassaar a răspuns (pentru TSO7):

"si pentru 100 de mii..." - hai mai taie câțiva de zero. laughing

| TSO7 a răspuns (pentru Quassaar):

Dacă tot mă vrei și nu ai destui bani, accept și 10 mii pentru tine, ofertă limitată.

| Quassaar a răspuns (pentru TSO7):

Hehe.tu ai spus-o! Din păcate pentru tine sunt lesbian convins(imi plac numai femeile). big grin

| mihai69 a răspuns:

Pentru un milion, chiar și eu m-aș culca cu un băiat!

| neutrino a răspuns:

Fara intentia de a te supara sau jigni, si cu riscul ca raspunsul meu sa fie suspendat, iti recomand sa pui aceasta intrebare parintilor tai si, daca ei sunt corecti fata de tine, atunci exista posibilitatea de a ramane uimit, uluit de raspunsul primit.

| LoveSleep a răspuns:

Orice femeie care gândește ar face asta.
(femeie)

| Doub a răspuns:

Nu, nu as face asta.

Ps. Sunt mandra de mine ca nu gandesc.smug

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Hopa laughing
Voiam să scriu, în afară de Doub.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu.

| Unul20111996 explică (pentru PedoBarbie):

Ba da. Asa zici tu, aici, dar realitatea e DA happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui ii strica 1 milion de euro? laughing Da, dar doar daca ma atrage fizic si n-am iubit.

| anonimguy3 a răspuns:

Pana si eu m-as face gay pentru o seara pentru aia...

| Dendoris a răspuns:

Multe o sa zica nu dar cand le pui pe bune teschalaul de bani in fata multe din ele o sa cedeze.