| elasexygagica a întrebat:

Fetelor v-ati gandit vreodata sa mimatzi un viol impreuna cu iubitul vostru?

22 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

La ce draq sa mimezi, ca daca nu esti atenta, o poti avea Live! - face parte dintr primele 5 fantezii feminine!

| XK a răspuns:

thinking imi place ideealaughing gata, stiu ce sa vorbesc cu nevasta in seara asta laughing

| Ingerash a răspuns:

Da

| VacutzaRoscata a răspuns:

Cea mai intalnita fantezie a fetelor

| pwp a răspuns:

OMFG,ce intrebare rolling on the floor

| Mayar a răspuns:

Nuu, nu e adevarat! Nu e cea mai intalnita fantezie a fetelor! Doamne fereste!
Unora le place pentru ca iubitii lor nu sunt asa violenti si brutali, chiar si atunci cand mimeaza asa ceva
Sau altor fete(inclusiv eu big grin ) nu le plac astfel de chestii deoarece e ceva impotriva voitei lor, ca si cum nu ar fi respectate, bruscate... etc.
Deci sunt fel si fel de pareri, depinde de prieten, si depinde de personalitatea fiecaruia.

| Mayar a răspuns:

Nimeni nu poate sa faca treaba asta pentru ca cei care nu au vazut asa ceva pe pielea lor nu stiu cum sa mimeze, iar cei care au suferit nu vor nici macar sa isi mai aminteasca de episodul asta din viata lor.
Asa ca eu cred ca tu esti putin masochista si iti place violenta in timpul sexului, sau ai inclinatie spre asa ceva.

| AnnaMaria a răspuns:

Esti dezaxata, sincer.

| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Roaga-te la dumnezeu sa nu ti se intample asa ceva niciodata, pentru ca este cel mai groaznic lucru ce ti se poate intampla...alti ar da orice sa uite asta, sa stearga asemenea clipe din viata lor, si tu vrei sa incerci? nu esti intreaga la minte.

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Io m-am gandit sa mimez asta cu iubita da nu e genu.si nu stiu unde se gasesc asa fete laughing cred ca o sa mimez cu fetele de pe strada si sper sa nu fac puscarie

| klaws007 a răspuns:

Eu cu prietena mea am facut asta saptamana trecuta, si sa stii ca ea a venit cu ideea pentru a aduce noutati in viata sexuala, si chiar a fost misto si pentru mine si pentru ea.

| EyesSad17 a răspuns:

O doamne ^^ ce fantezie ai dar sa fim sinceri acum nu cred ca ti ai dori sa te violeze un domn in varsta de 60 de ani (trist) sti vorba aia ai grija ce iti doresti ^^

| matt5453 a răspuns:

Buna, eu am o amica care isi doreste ffff mult asa ceva, si am vorbit cu mai multe fete care viseaza la asa cevahee hee, pacat ca acum trebuie sa amanam visul amicei ca nu poate sa faca nimic de iubitul eilaughing))

| col0rs a răspuns:

rolling on the floor Nu esti intreaga la mite. Violatorii! Veniti la fata. adica ea vrea viol si voi ce faceti laughing)
Gen : VIOL VIOL nu satiti ca.mi placerolling on the floor
Esti penibila. Creka daca ti.ar sari un violat0r in fata l.ai viola tu primalaughing

| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Lol fetita ce-ti trece prin capsor :p

| bebin a răspuns:

Nu esti sanatoasa...ai doua pasarici una jos si una la cap. Ai grija ce-ti doresti ca violatori sunt destui

| Eşarfăăă a răspuns:

Ești deșteaptă =^.^=.
Foarte.

| TheAshen a răspuns:

Nu

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Nu,laughingdar cred ca ar fi cevalaughing

| CrazyPittica a răspuns:

Lol

| andreea_9905 a răspuns:

laughingesti tare, buna ideealaughingo sa ii propun, si daca nu mai raspund inseamna ca a luat-o in serioslaughing

| Chaosmedia a răspuns:

Ce intrebari ai si tu.laughing
Vino la mine daca vrei sa vezi cum e rolling on the floor