| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce vorba spusa de iubitul vostru v-a socat? Adica la ce nu v-ati fi asteptat vreodata. ceva ciudat happy

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt de acord cu Andreea. Cea ce ma surprins cel mai mult la el a fost cand mi-a sp pentru prima data:TE IUBESC!love struck

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Delight sp ce ti-a sp tie.happy Iti promit ca nu rad.happySunt curioasa.happy

| DenissaDeea a răspuns:

Pai spune-ne! doar santem o mica familie si vom rade cu totii!
Mie cele mai ''stupide vorbe''Ca sunt rea ca soacra mea!

| ioanaa a răspuns:

"trebuia sa plec de mult din tara, dar am ramas pentru tine. nu iti scot ochii, vreau sa stii cat de mult te iubesc"

| ioanaa a răspuns:

Delight, eu promit ca nu o sa rad happy

| dyanna a răspuns:

"sti, m-am saturat sa ma cert cu prietenii mei pentru tine" asta a fost foarte surprinzator avand in vedere ca ne vedeam destul de rar, si nu ne certasem niciodata pana atunci...nici macar micile discutii nu le-am avut...nici un conflict, nimic. si niciodata nu i-am cerut sa renunte la prietenii sai pentru mine...thinking

| alexa a răspuns:

Pai spre exemplu un baiat care 4 luni de zile iti spune ca te iubeste si iti demonstreaza acest lucru si dupa nu te mai iubeste pentru ca nu stie d c si nu stie cum sa explice... x(
lipsa de imaturitate dupa parerea mea pentru ca nici macar nu stie ce.si doreste... dar o lectie de invatat big grin

| andreea_8479 a răspuns:

At cand iti spune pentru 1 data T IUBESClove struck...

| andreea_8479 a răspuns:

Nu k t socheaza sau chesti...sh ca nu ai fi asteptat sa sp asta... daca va iubiti dabig grin

expresia in sine. t surprinde:X

| GreenSky a răspuns:

Scuze... dar chiar nu pot sa stau cu 2 fete deodata...
chiar m-a socat...

| moonY a răspuns:

"ce rebel ti'ai aranjat parul.semeni cu Sailor Moon"
"daca ti'as zice sa ne casatorim..ai rade?"(am ras)

| marria a răspuns:

Vrei sa fii sotia mea? (dupa 4 luni)

p. s:n-am acceptatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Când am primit un avertisment de la el!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barbatii de obicei cam fac gafe pentru ca nu gandesc prea mult, vorbesc apoi isi dau seama ca au zis ceva gresit...adica nu se exprima bine. happy
De ex aveam o perioada mai naspa la servici si eram suparata pe tema asta, ganditoare iar prietenul meu mi-a spus nu poti sa te gandesti si tu dupa ce plec?!
M-am suparat foarte tare pe el, el cica vroia sa nu mai fiu suparata si sa imi treaca si sa uit de rele si sa petrecem ziua impreuna... dar a spus-o... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu v-as spune ce mi-a zis el. dar veti rade straight face