| abcd123blablabla a întrebat:

Fetelor, va atrag baietii de bani gata?

8 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Ma atrag baietii care stiu cum sa se comporta.
Nu as sta langa un tip cu bani care mi-ar vorbit urat. Pentru nimic in lume. si mai ales ca nu imi doresc sa fiu intretinuta de barbat. Consider ca pot sa imi castig proprii bani, prin munca.

| dia200 a răspuns:

Da. ne place sa ii privim de obicei arata bine. da de obicei nu sunt persoanele care le-am vrea langa noi

| BiuL a răspuns:

Nu.

| RAY a răspuns:

Abcd fiecare trezeste cum poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate baietii din schema ca sa afli raspunsul.

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Eu nu ma las cumparata cu baniwinking Poate sa fie foarte bogat, nu ma intereseaza asta. Sunt extrem de fericita cand iubitul meu imi aduce un buchet de trandafiri, este sincer cu mine si ma respecta. Mai bine un baiat fidel care pretuieste, decat unul bogat care se satura de tine imediat.

| alexiageorgiana1995 a răspuns:

Doar daca sunt bine facuti laughing
daca sunt sexi si destul de inaltiwinking

| malina10 a răspuns:

Sincer, nu mă prea atrag băieții de bani gata. Majoritatea se cred buricul pământului, dar ei nu au câștigat singuri nici măcar un bănuț și tot ceea ce au se datorează părinților. Să nu mai spun de atitudinea lor de superioritate...