| alaalaeu a întrebat:

Fetelor, va plac baietii care gem tare cand ejaculeaza? Va excita cand un baiat ejculeaza pe sanii vostri? Sau daca unele din voi de pe TPU inca nu ati avut ocazia asta...V-ati dori?happy

13 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Tu crezi ca sunt toate actrițe de filme porno, ca sa li se ejaculeze pe sâni? Filmele pornografice sunt foarte departe de viață, prezintă femeile în ipostaze înjositoare, pentru ca așa vrea publicul lor format din practicanți ai masturbării.

| alaalaeu explică (pentru minrest):

Tu asa ai impresia? Ca asta se intampla numa in filmele porno?

| minrest a răspuns (pentru alaalaeu):

Practica provine din filmele porno, si numai pentru placerea partenerei nu se face. E foarte interesant mecanismul. Filmele porno sunt vizionate de tot felul de oameni, dar labagii le consuma zilnic, fiindca au nevoie de ele ca sa se masturbeze. Asa ca filmele porno reflecta gusturile celor mai mari consumatori, labagii, nu celor care se uita o data pe luna. Dar se mai uita si ceilalti, ocazional, si sunt influentati de ce vad acolo. Asa ca tocmai niste labagii impotenti influenteaza practicile sexuale curente. Salut.

| alaalaeu explică (pentru minrest):

Salut...laughing

| alaalaeu explică (pentru minrest):

Nu te mai caca atata pe tine ca tu rupi laba mai mult ca aia din filmele porno...

| minrest a răspuns (pentru alaalaeu):

1.Actorii de filme porno nu cred ca mai au energie sexuala pentru masturbare. Vorbem despre consumatorii de pornografie. 2.Fiind casatorit, nu ar avea rost sa ma masturbez, iar copiii oricum nu i-am facut prin masturbare. 3. Stiu de ce te-ai ofticat asa rau. Salut.

| alaalaeu explică (pentru minrest):

Ce sa zici si tu acuma ca te-ai ofticat...salutlaughing

| AirănMeidăn a răspuns:

Stau si ma intreb, de ce naiba am venit la categoria asta?
Si ca sa iti raspund: depinde de ce voce are tipul(sunt cat se poate de sarcastica). Si la a doua intrebare, nu, nu, nu si nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Du-te ma laughing gem ai? La final vrei sa o mai umpli si de marmelada pe sani, pervesa mica ce esti laughing

| cineva666 a răspuns:

laughing) pfoai

| Hyunakim a răspuns:

Mie imi place mai mult cand e tacut.
Funda?