| Sice a întrebat:

Fetelor, va plac baietii romantici? Daca da spuneti-mi niste fantezii romantice ale vostre! Am ajuns ca concluzia ca sunt un romantic incurabil si am nevoie de fanteziile voastre sa vad daca chiar sunt atat de romantic pe cat spun unele fete! Multumesc:*

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Da e frumos sa ai un barbat romantic langa tine.
imi place cand primesc flori, dar nu buchete mari, imi place cand primesc asa cate o floricica culeasa din pom sau mai stiu eu de pe unde.
Imi place sa fiu dezmierdata, cu uleiuri si multe saruturi.
Imi place cand il gasesc ca ma astepta cu lumanari parfumate, sau cand imi pregateste baia, sau chiar cand facem baie impreuna.
Mi-a pictat pe tavanul dormitorului sistemul solar de unul singur.
A imprastiat in tot apartamentul petale de trandafiri
Mi-a cumparat un telescop sa privim la luna tongue

sunt multe lucruri dragute big grin

10 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Frate la intrebarea celalalta am glumit cand am zis ca te iau eu, dar acum vorbesc serioslaughinghee hee.
Orice fata are punctul ei sensibil, asta e clar! Daca s-ar comporta cineva asa cu mine fii sigur ca m-as simti cu adevarat pretuita. Putini baieti mai sunt in ziua de azi ca tine. Tine-o tot asawinking

Bafta.

| Narfundo a răspuns:

Va rog, opriti-vacrying.

| Stefania a răspuns:

Da ii adorlove struck.Trebuie sa fie fin cu o fata si sa fie mai timid si serios, atent, grijuliu sa o sarute si sa o imbratiseze cu pasiune si cu caldura.Nu stiu daca esti romantic? Da-ne ceva exemplebig grin! Bafta!

| Sice explică:

In primul rand trebuie sa mentionez ca sunt un hugaretz si un pupacioslaughingMai apoi stiu ca am facut fete sa planga scriindule versuri facandu-le cadouri si dandu-le flori direfite culori(cate o culoare pentru fiece lucru ce il simteam fata de ea) impreuna cu niste versuri si un sarut pe frunte, un ursutel.Mai apoi intalnirile surpriza cand ea nu se astepta o duceam intr-un loc cu o vedere breathtakin' si ne sarutam romantic imbratisati. Odata tin minte ca i-am facut o declaratie unei fete si a inceput sa planga atat de intens incat nu am mai putut scoate un cuvant de la ea pana a 2a zilaughingIn fine.Chestii de genubig grin
P. S Tebuie sa mentionez ca iubesc sa imi tachinez prietena dupa care sa o imbratisez si sa ii spun ca e frumoasa!smug

| Meandjustme a răspuns:

Baietii romantici are the best.Nu stiu exact. dar nu prea conteaza ...adica in orice chestie marunta poate fi o urma de romantism. Fantezia mea va ramane mereu cea cu marea, cu plaja cu apusul soarelui, imbratisati, declarandu-ne iubirea, daruindu-mi un trandafir si pur si simplu stand imbratisati. wow this is so beautiful :X:X.So. cam asta e. Good luck!:d

| georgiana14 a răspuns:

Mai exista baieti romantici pai eu iti zic chiar ce am visat aseara si acum mi-as dori acel baiat, se facea ca sunt intr-un parc si eu l-am vazut intr-un parc era cu o batranica si batranica se lua de el iar eu ii luam apararea, apoi eram un grup si ne-am dus in padure, acolo venise si el eu cazusem m-a ajutat sa ma ridic apoi cand sa se suie pe deal ne-am privit in ochii o vreme mi s-a parut asa de romantic, apoi eu am plecat si dupa aia a 2-a zii acasa la un var de al meu venise si el si m-a invitat la un dans si eu am zis ca mi se indeplinesc toate visele azi si ieri, am dansat si a fost super romantic.Azi m-am trezit asa fericita :X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar:XImi plac baietii romanticihappy
Nu stiu daca sunt fantezii, sunt chestii care mi le doresc:la prima intalnire sa apara cu un trandafir in mana, sa ma resfete, sa ma alinte, sa-mi spuna vorbe frumoase...Sa ma surprinda mereu cu lucruri care-mi plac:X
Daca ma gandesc la prima noapte de dragoste:mi-as dori patul sa fie plin de petale de trandafiriday dreaming, lumanari parfumate prin camera, la lumina lumanarilor(ca e mai romantic), sa fie tandrubatting eyelashesPoate sampanie, friscasmugcapsunibatting eyelashesbig grin
visebig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaa dragul meu frumosul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac la nebunie:X

Mie mi-ar placea sa am un iubit usor timid (nu-mi plac baietii care merg la sala doar pentru a impresiona fetele phbbbbt), cu care sa ma sarut, sa ma imbratisez, mangaieri, atingeri, etc:X:X
Nu sunt genul care prefera un pat cu flori, petale, lumanari desi nu m-ar deranja,
Sa-mi aduca flori doar culese de el :X
Sa nu fie genu care vrea sa iesim la restaurant, as prefera sa preparam noi gustarea(mi se pare un mod amuzant de a petrece timpul impreuna) si sa o mancam in pathee heebig grin
Sa petrecem mult timp impreuna, sa mergem in natura, sa ma alinte, sa facem totul impreuna, etc...
Mdah cam asta imi doresc:-

| FrumusicaAndreea a răspuns:

Ca sa te placa o fata, una ca mine, da ai nevoie de romantism.Vezi tu, fetele din ziua de astazi prefera baietii care le rasfata, care sunt inteligenti si romantici, poate putin timizi...desi trebuie sa adaug ca romantismul poate capata forme ciudate.