| TropicalStorm a întrebat:

in primul rand sper ca am nimerit categoria laughing. deci pentru fete in special. Mai fetelor spuneti-mi si mie ce preferati voi : un baiat sentimental, dragastos cu voi, romantic? sau unu din ala de vorbeste urat, mai nebun, si se comporta cam ca un animal pe strada? sincer de fiecare data cand am incerca sa imi fac prietena primeam acelasi raspuns "pai stii ca mie nu prea imi plac baietii romantici" straight face ciudat este ca mie-mi place sa fiu romantic si nu vreau sa ma schimb. cand o fi poate mi'oi gasi si eu o fata genul meuhappy. hai pupici kiss

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Si nici sa nu te schimbi!
Felicitari!
Da,vei gasi o fata cu picioarele pe pamant care sa-ti aprecieze felul tau de-a fi,care n-o sa fie bolnava de fite si modernisme.
Se pare ca pana acum nu prea ai avut noroc,dar,in mod sigur, iubita ta este undeva, nelinistita si ea de intarzierea ta...
Iti doresc tot binele si o viata minunata!
Si nu te schimba pentru nimeni si nimic!
Mult noroc!

13 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Mie imi place genul romantic, sentimental iubitor care sa stie cum sa se comporte cu mine, sa aprecieze ce are, acestia sunt baietii adevarati:X chiar daca la aspect nu sunt foarte frumosi, interiorul este de neuitat si de admirat! Sper ca numa dinastia sa fie pe lume, dar din pacate sunt putini.

| Ingerash a răspuns:

Nu stiu ce fete erau alea...
Mie imi lac baietii romantici, sa nu te schimbi niciodata
Te-am pupat

| LittleRose a răspuns:

Cred ca fetele alea nu au intalnit un "animal" in adevaratul sens al cuvantului.Ma confrunt cu asa ceva si e extrem de neplacut.De ce prefera gesturile nepoliticoase nu inteleg. Orice fata normala la cap,prefera un baiat romantic,unuia care tipa,urla,injura, se da in spectacol, scuipa pe strada.Asta tine si de educatia fetelor si de felul in care ele privesc lucrurile.

| Douapunccteunics a răspuns:

Probabil le place bataia si animalele...ca în junglă doar e România

| mariaaaaa a răspuns:

Eee, pai sa fie dragostos si romantic dar nu exagerat sa te sufoce laughing)

Poate ca nu ai fost placut de fetele alea pentru ca de fiecare data erau unele nepotrivite. Ai dat numai peste din astealaughing

Nu te schimba! cu sigurnata vei gasi pe cineva.

Succes si noroc la fete!

| Crissuuu a răspuns:

Pff...
eu pana acum am dat numai de "canibali" sa zic asalaughing))...mai tampiti, care musca, mai nebuni asa...intr-un cuvant mai "bagabonti".laughing dar cu toate ca si ei sunt romantici cand vezi la o persoana d-asta ca spune niste lucruri atat de frumoase.e mult mai impresionant si placut decat la o persoana romantica si draguta tot timpul; o3
am avut parte si de un baiat mai romantic asa.dar faza e ca era prea sufocant, si d-asta relatia nu a tinut mult.
celalalt gen de baieti, stiu cum sa tina o fata pentru ei.
dar depinde de fete. daca fetele sunt mai cuminti asa, normale le plac baietii ca tine.
succes in cautare!:*

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Mie imi plac mai mult cei romantici,pentru ca sunt baieti mai educati, mai cu bun simt, altfel nu ca ceilalti ca vb cu o fata cu fa gagico sau mai stiu eu ce replici

| Lucian_4323 a răspuns:

Ma multe fete vor asa ca si eu sunt ceva de genu cateo data mai sunt si nebun in limita dar rar gasesc baieti ca astia... si care gasesc nu prea le intereseaza si fetele care vor sa gaseasca nu au norocu sa dea peste el., o cina romantica sub cerul prin de stele.

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Geo, sincer mie imi plac romanticii!
decat unul care vb urat prefere unul dragastos si romantic!kiss
ei sunt mai educati si mai bine dispusi!

big grin te PwP bye :X

| Sanela a răspuns:

Perfect,mi-au placut aceste 9 randuri din ce ai scris aici, contacteaza-ma, id -sanela.nesici,hehehhappyramai asa cum esti

| roobbby a răspuns:

Buna,eu sunt baiat dar am avut multe pretene dar ele au stat cu mine ca sunt cam "nebun" adica imi place sa ma bat, sa vb urat, dar cateodata eram si romantic si ele vor pe cineva sa le apere daca se ia cineva de ele sa mergi imediat si sa ii rupi gura. Cred ca te`ai prins. BAFTA

| LoOveYoOu a răspuns:

Buna. Mie imi plac baieti cum zici tu sentimental, dragostos si romantic. Iubitul meu e chiar asa si nu vreau sa se schimbe. Gusturile diferite de la fata la fata lasa ca o sa-ti gasesti si tu o iubita.

| Loredana_7139 a răspuns:

Unul mai romantic, bineinteles. Dar care sa stie sa isi impuna punctul de vedere, nu un catel care sa faci tot ce vrei cu el. Comporta-te cum simti, nu incerca sa pari ceea ce nu esti.