| meller a întrebat:

Fetelor, va place ca in timpul sarutului baietii sa va puna mina la fund sau la sini? Argumentativa raspunsul

6 răspunsuri:
| marialungu a răspuns:

Nu in public pentru ca mi se pare jenant.

| ramonika125 a răspuns:

Mie imi place faptul ca atunci cand iubitul meu ma saruta imi tine mana pe fund, asta ma excita. In concluzie da ne place pup funda?

| tweety96 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie.Nu pot zice ca chiar imi displace total, dar nici nu sunt innebunita. Daca lui ii place trebuie sa ne conformam ca daca tinem mult la el trebuie sa "suportam" asta:*

| xaxi a răspuns:

Da mie imi place...dar cite o data ma enerveaza acest lucru pentru ca am impresia ca se intilneste cu mine numai pentru acest motiv!

| meller explică:

Atunci raspunsul e da, va place sau nu? Sau va incomodeaza?

| Rocks a răspuns:

Nu.e vulgar.e nesimtire..mai ales daca esti doar de cateva saptamani cu el.straight face