| PoisonKiss a întrebat:

Intrebare pentru voi fetelor. Vi se pare normal,va place, nu va place? Ca in timpul sarutului baiatul sa va adinga la fund, la sini, sau ce ar trebuie sa faca daca atingerea la fund sau la sini va deranjeaza? Va rog argumentiva raspunsul si fiti sincere.

Dau funda pentru raspuns

P.S ma intereseaza parerea fetelor, nu a baietilorwinking

Răspuns Câştigător
| Claudia1397 a răspuns:

Buna! So, sunt multe fete care le pot jena chestiile astea...sunt mai rusinoase! acum depinde si ce relatie ai cu fata! Mie personal imi place cand partenerul ma atinge doar ca depinde unde si in ce ambiente normal! Oricum e ceva destul de excitant pentru o fata! Succes :*

2 răspunsuri:
| ToLoveRu a răspuns:

E jenant oarecum.......mai ales pe sanilaughing
Pe fund hai ca mai merge.Dar e asa de greu sa o ti de talie sau chestii din astea.
Mie mi se pare aiurea sa ti se atinga sanii cand esti sarutatawinking
Totusi depinde de baiatul respectiv.
Parerea mea!
Pace!winking

| DorinnaBd a răspuns:

Mm serios,de ce ar fi jenant sau rusinos? mi se pare destul de normal,mai ales daca e prietenul tau si va iubiti,poti sa ii oferi si tu ceva, oricum nu ai nimic de pierdut, placere pentru ambii big grin dar de ce sa iti fie rusine? doar nu e un strain, atita timp cit il saruti de ce nu l-ai mai lasa si sa te atinga, fiecare cu parerea sa, dar nu trebuie sa fim egoiste ))))