| LariiThau a întrebat:

Fetelor voi ce faceti ca sa cuceriti un baiat? Dau funda pentru cele mai bune raspunsuri. :*

6 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Iti zic eu ce fac : NIMIC! Doar se ashterne placut baietzilor! tootul e de la ceea ce vezi la ea, si ce te atrage! deci noi baietii facem tootul : primul lucru pe care il facem : Le observam! Dupa ce le-am observat, si ele au observat ca le observam, observandule ca ne observa laughing rezulta =>> contact vizual! Dupa acest contact vizual apare campul magnetic, atractiv sau mai putin putin atractiv( depinde de energia de stare a fiecaruia laughing daca baiatul e activ laughing, el va interactiona primul ))! Daca le placem ne apropiem de polul opus, si dupa incercam sa interactionam cu ele laughing verbal sau fizic laughing daca suntem de la tara le abordam intr-un stil "obraznic" dar placut noua, adica le observam fundul cu ochii de la mana noastra! sau putem interactiona verbal, aicine vine abordarea in joc! apoi restul depinde de imaginatia fiecaruia!

| Isabellaღ a răspuns:

De obicei baietilor le plac fetele care par sigure pe ele. Fetele care au simtul umorului si care au mereu un zambet fermecator pe fata.
Fetele care nu se crizeaza si nu se matzie si fetele care nu se machiaza in exces.Stiu mai multi baiati care au zis ca le vine sa le bage cu capu in galeata cu apa cand le vede cu o tona de machiajlaughing. Acuma mai depinde si de baiat nu toti sunt la fel... oricum daca o fata cucereste un baiat o face cu propriu ei fel de a fi, daca incerci sa fi mai interesanta s-ar putea sa faci rau!
De obicei hobby-urile comune ajuta multwinking
Succes!

| Roxanaღ a răspuns:

Nimic special. Daca ma place asa cum sunt foarte bine. Daca nu treaba lui. Daca cineva ma place vreau sa ma placa asa cum sunt eu. Daca te aranjezi nu stiu cum si ai un comportament mai special cu nu stiu ce baiat pe care il placi o posibil sa faci mai rau.

| PinkSky a răspuns:

Buna Lari! Pai stiu ca multor baieti le place sa fii mai misterioasa si sa nu le dai din prima ce vor deoarece dupa se vor plictis. Daca iti place de cineva anume si iti este rusine sa vorbesti cu el sa-i spui cal placi iti sugerez sa te dai bine pe langa el sa afli cei place sa vorbiti despre lucruri comune etc.Bafta.

| Antraxxxu a răspuns:

Hm. depinde de baiat, sunt muuulte moduri prin care ii poti cuceri. Ce e important eu niciodata nu acept "nu" ca raspuns. Daca nu merge cu dulcegariile atunci devin mai salbatica, i de obicei nu`mi scapa nici unul happy. Dar depinde de el happy ce fel de personalitate are.

| PiticaLuiGeo a răspuns:

il chemi la o plimbare doar voi 2 si ii spui in fata ca iti place de el.e simpu! ...succes!