| Rodicaginuta a întrebat:

Fetelor voi faceți twerking in timpul sexului?

3 răspunsuri:
| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

Scopul nostru existential in viata.

| squishh a răspuns:

Nu, fac ce ma face sa ma simt bine.

De ce ai face twerking doar asa fara rost? Daca astfel de miscare te face sa te simti bine, atunci fa cum vrei, dar nu prea conteaza cum te misti atat timp cand amandoi simtiti placere si nu aveti dureri etc. Sexul nu e intotdeauna frumos sau "sexy", e cum e...ciudat, awkward si foarte "unflattering" iar ambii parteneri pot sa arate foarte urati(te instrambi, te misti ciudat, transpiri etc).

Nu tine niciodata cont de cum arati si cum te misti, atata timp cat sexul e bun si te simti bine cu persoana cu care faci sex.

| pamfilbarosanu a răspuns:

Am intalnit asa o fata back in 95. O fost cea mai buna senzatie, Recomand :-)!