| Andra_5254 a întrebat:

Fetelor, ce va place sa faceti in timpul liber?

Răspuns Câştigător
| Larisa211 a răspuns:

Eu ador sa stau in fata calculatorului uitandu-ma la Anatomia lui Grey, cu o punga de chipsuri in brate.
Imi place si sa ies cu prietenii.
Sa ascult muzica.
Sa discut ore in sir la telefon cu prietenele.
Sa-mi fac manichiura/pedichiura.
Sa inventez retete.
Sa-mi fac planuri de viitor.
Sa ma uit la House M.D.(vreau sa ma fac doctorbig grin)
Sa dramatizez povesti.
Sa ingrijesc pisicile si cateii comunitari.
Sa-mi bat joc de cei cu care m-am certat, editand o poza a lor in paint.( e tare funny big grin)
Cam astea sunt actiunile mele preferate, in ordinea in care le prefer.

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai,nimic interesant,imi place sa dorm, sa stau la pc, si dupa sa ies cu prietenii in oras.

| HotChoclate a răspuns:

Plimbari,cumparaturi,carti,filme,seriale,sa imi fac ceva bun de mancare,ma joc cu iepurasii,E-learn,manichiura/pedichiura, mess, TPU.big grin