| 1anonim4ever a întrebat:

Fiti sinceri, baieti.
Cati dintre voi va masturbat, si o data la cat timp?

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Aici abunda de sinceritate. Daca te-ai pune sa citesti intrebarile sau ai cauta dupa cuvinte cheie, ai afla.:)) Stai linistit, o data pe zi, o data la cateva zile, o data pe saptamana etc. e ok, atat timp cat esti informat:

https://www.reginamaria.ro/......-si-excese

| StoicAnalysis a răspuns:

O data pe an in mod traditional cu pregateala mare inainte. Cu ulei de cocos, lumanari parfumate, muzica zen pe fundal, casa sa fie purificata cu salvie si sa tii post negru cu o zi in urma.

| Lupică27 a răspuns:

O data pe an cumetre.

| eliancodrut a răspuns:

Daca ai ce!laughing

| vasileparnaie a răspuns:

Sa sugeti **** astia care fac laba

| bas123 a răspuns:

Labagiule

| eliancodrut a răspuns (pentru bas123):

Nu trebuie sa-l blamezi, deoarece 94% dintre barbati se sau s-au masturbat, iar restul de 6% nu spun.laughing

| kuhuayedikaalzemuaze a răspuns:

O data la bataie de ceas