| lplostonyou a întrebat:

Folositi jucarii sexuale in timpul actului sexual, s-au pur si simplu nu aveti nevoie de asa ceva? Astept cat mai multe raspunsuri posibile.

18 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Da folosim, nu tot timpul bineanteles, doar cand avem chef de o noapte de sex salbatic si nu de o noapte de dragoste. jucariile stimuleaza foarte mult imaginatia si de fiecare data este diferit. intotdeauna am avut clar ca nu vreau sa-mi schimb partenerul si nici el pe mine, pentru ca relatie sa fie mai interesanta folosim joculete si jucarii asa nu ne vom plictisi niciodata. apropo de jucarii, sa-ti povestesc ca mi s-a intamplat: ii povesteam soramii ca am cumparat jucarii, si nepotica mea de 5 ani auzind cuvantul "magic", m.-a intrebat pentru cine, i-am zis ca pentru mine si mi-a raspuns ca sunt cam mare sa ma mai joc cu jucarii laughing.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pentru ultima data: se scrie "sau" nu "s-au" ok? rolling eyes

| lplostonyou explică:

Nu e vorba de ``sculatu lu Gogu`` aici pur si simplu m-a refer la nevoia de a introduce un surplus de farmec actului sexual happy

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Nu, nu folosesc jucarii. Mie imi este de ajuns iubitul meu :pe.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pe tine nu te bantuie fantoma lui "sau"?

| daniDeeDee a răspuns:

:-si nu-i nevoie.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Bice, lanturi si curele...sau astea nu se pun la socoteala?

| Rizer a răspuns:

Nu fac asa ceva

| peanut a răspuns:

Nu, nici gand sa-mi ia locu o chestie din cauciuc :-l

Lolita, esti prea mare, ce ai? straight face

| dean a răspuns:

Nu, fara sexual toys!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat timp cat se scoala gogu ...nu o sa fie nevoie de jucariilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Palalila...de ce sa folosesc asa ceva?
Un surplus de farmec il pot adauga facand sex intr-un spatiu mai ciudat, in baie, pe deal, unde mi se nazare si atunci cand intervine dorinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,, Nu e vorba de ``sculatu lu Gogu`` aici pur si simplu m-a refer la nevoia de a introduce un surplus de farmec actului sexual ''

Da...ai dreptate, insa eu ca surplus ii introduc cateva reguli gramaticale si sa vezi orgasme... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu avem nevoie de asa ceva,,,,, ce dur jucarii sexuale!laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te satisface parteneru incerci si cu jucari...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le folosesc in cuplu, imbunatatesc si diversifica foarte mult viata sexuala.

| maria2231 a răspuns:

Thing to do in this life: folosiți Lovense, e genial: https://www.loveisland.ro/lovense

| GargaritzaB a răspuns:

Buna! De regula nu folosesc aceste jucarii in timpul sexului ci mai degraba cand am dorinte si nu am cu cine. Eu mi-am cumparat jucariile sexuale de aici: https://kupoane.ro/store/erotic24/. Am primit un cod de reducere erotic24 dar si transport discret sexshop easybox.