| sarbucristina a întrebat:

Fostul meu prieten ma trateaza cu indiferenta cu toate ca a spus ca vrea sa ramanem amicisad. Si doare taresadVine pe la mine pe la bloc cu alti prieteni de ai lui nici nu ma baga in seama, azi juca footbal si eu eram pe scara si se uita la mine dar tot nu zicea nimicsad
De ce credeti ca ma trateaza cu indiferenta?crying

2 răspunsuri:
| Ella_Princess_1994 a răspuns:

Eu am auzit vorba asta la multi baieti si toti spuneau,, putem ramane amici'' e cum ar pleca opritena in vacanta si ti-ar spune o sa vorbim in fiecare minut al zilei. eu cred ca el a spus-o la vrajeala dar normal ca sa ramanetii amici pentru ca doar ati avut orelatie v-ati cunoscut.trateazal si tu cu indiferenta si ai sa vezi ca totul o sa fie bine funda?
:d

| MaddaaxDD a răspuns:

Stii ce? Pe mine ma deranjeaza maxim vorba asta " Putem sa ramanem amici ". E ca si cum mama ta ti-ar spune " Draga mea, tocmai ti-a murit catelusul. dar poti sa-l pastrezi! " straight face
E posibil sa se comporte asa doar pentru a se detasa. sa te uite.