| Delocimportant a întrebat:

Fratilor, lamuriti-ma si pe mine, va rog, ca mor prost: cat de mare trebuie sa o ai, cat o ranga?
Fiti atenti ce patesc: discut cu o fata (VIRGINA), trece o luna, ne vedem, si, din voba in vorba, discutam de marimea unui lucru. Si ea imi bate un apropo despre marime. Si eu ii zic: iti dau poze, si te convingi. Bai, deci nu o am mica, sa ma fac de cacao, eu asa zic. Si, fara asta, dupa ce vede pozele, imi zice: nu stai foarte proast. Ba, da-o dracu'! Adica mi-au vazut-o altele, si m-au laudat. Am facut dragoste cu una, si imi zicea ca e mare, si ca o simte pana in stomac, si fata asta mi-a zis doar asa, din complezenta, ca nu stau prost. Ma asteptam la alt raspuns. Adica nu o am foarte mare, exagerat de mare, dar nici mica. O am lunga cam cat un deodorant Dove, si la fel de groasa. Pai da-o dracu' de treaba, daca si asta e mica... Ma duc si-o tai! Fata e virgina, nici nu se pune problema. Dar, ***, ma asteptam la alta replica. Ca si barbat, acum, din cauza ei, mi-a scazut moralul. Acum ma simt asa ca un rahat, parca nu i-as ajunge. Si, cum va ziceam, am avut o relatie de 1 an jumate cu alta fata, care avea si 2 copii, avea 25 de ani tipa, si aia mi-a dat de inteles ca e mare. Si asta virgina m-a facut sa ma simt ca si cum mi-ar fi zis "o ai mica, frai3re".
Spuneti si voi, cat de maaare trebuie sa fie?
Asa ceva n-am mai vazut. Macar daca o aveam mica, sa ii dau dreptate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate,am dat toata casa peste cap, stiam ca am un deodorant Dove, pe undeva.Nici urma de el.Am dat insa peste un BU pe care l.am masurat cu palma( eu asa fac masuratorile) si avea in jur de 17 cm.Toate sunt cam aceeasi marime, nu? Asadar, fii mandru de falusul tau!

| Delocimportant explică (pentru anonim_4396):

Cu ocazia asta, ai facut si curatenia de Paste. Glumesc, frate. Mersi pentru eforturile depuse. Mersi, de asemenea, pentru incurajare.

26 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Foarte interesant. Ti-a dat raspuns de complezenta.
Asteapta-te mult si bine dupa ce-ti faci poza la penis si o trimiti unei fete acesta sa-ti spuna "WOW! BAI FRATE DAR CE PENIS URIAS AIII! ".
Sper sa stii ce sa faci cu el, poate daca reusesti sa faci sex cu ea ii faci o impresie mai wow.

| Delocimportant explică (pentru Ririru):

Macar mi-ai zis tu ca o am uriasa. Mersi. Glumesc, frate. Pai a mea e speciala, face 4 operatiuni pe secunda, SI ANUME: taie lemne, bate cuie. etc.

| Ririru a răspuns (pentru Delocimportant):

Eh, macar ai alte calitati daca destept nu prea esti happy

| Delocimportant explică (pentru Ririru):

Pai da, de fapt, eu o am mare, dar nu ii este recunoscuta marimea. Sparg de craciun nuci cu ea.

| Alexandru0007 a răspuns:

E un loc bun sa iti faci reclama happy
dar tipa ti-a dat un raspuns decent. tu ai interpretat ca si cum ar fi zis ceva de rau

| Delocimportant explică (pentru Alexandru0007):

Nu imi fac reclama deloc. Ma simt nasol. Ma asteptam la o reactie mai "wow" din partea ei. Ala nu e raspuns decent.

| kr.mdy a răspuns:

Pai daca e cat deodorantul..stai bine man!

| neutrino a răspuns:

Trebuie sa fie atat cat sa-i placa partenerei de ceea ce este in stare. De ce i-ai aratat numai poza?

| PersonajFictiv a răspuns:

Traiesti din opiniile pe care le au alti de plt? thinking
Asta inseamna sa fii mafiot.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Altii*

| Delocimportant explică (pentru PersonajFictiv):

laughing)) Mafiot, asa-i? Frate, zice unul: "ma, da' tu iti faci selfie la penis?" laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing))) Tu îți faci selfie la p*** măi? Ne faci dra.k de râs! E ca și cum o fată ar trimite poze cu ț. âțele goale cuiva. Mare, mică, ce contează? Ideea e să fiți compatibili la mărime ca să vă simțiți bine. Și chiar daca e altfel, tot vă puteți simți bine.

| Delocimportant explică (pentru anonim_4396):

Pai, frate, pana isi da fata ca suntem compatibili la marime, isi cauta pe altul care ii da poze cu o scula mai mare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Delocimportant):

Prostia ei.

| Zabbyel a răspuns:

laughing si la ce te astepta-i, a? cum ai zis e virgina, o depaseste subiectu sex/marime etc. doar ignora ce spune sau devi virgin precum ea happy

| Betty12345678 a răspuns:

Punctul G e cam la 5 cm in interiorul vaginului.Plus ca majoritatea fetelor nu au orgasm nici daca o ai de 50 de cm.Eu ca si fata te asigur ca nu conteaza marimea.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Baga-ti-o in cur ma daca o ai mare asa.

| pufipo a răspuns:

Să ştii şi tu că în fapt nu contează dacă o ai de 20 de cm sau de 13 (să zicem), contează ca obiectul să-şi facă treaba şi să te satisfacă.
Poţi să o ai căt un "dove" şi să nu îi placă sau poţi să o ai cât un "creion de ochi" şi să o ai la picioarele tale.

| Ciprian964335345 a răspuns:

Daca tu o ai cat un deodorant si ti-a spus ca e mica de a mea cred zice ca e minuscula.In fine nu ar trebui sa te deranjeze ceea ce ti-a spus fiecare fata are o anumita preferinta cand vine vorba de marime.Pentru o fata poate sa fie mica pentru alta poate sa i se para mare.Nu marimea conteaza ci ceea ce stii sa faci cu ea degeaba o ai de 20 daca esti praf la sex.

| Delocimportant explică (pentru Ciprian964335345):

Pai da-o dracu', frate. Virgina, si asa pretentioasa? Pai cate filme porno a vazut asta la viata ei? Fii serios: asa-i ca, de fapt, oricat ne batem noi capul cu marimea, tot aia mai mare e mai buna, si BMW-ul?

| Ciprian964335345 a răspuns (pentru Delocimportant):

Nu conteaza daca e virgina sau nu cu faptul ca este pretentioasa.Am intalnit multe fete din ambele categorii care erau ori pretentioase ori nu le pasa deloc asta cred ca tine de ea ca persoana nu de virginatatea fiecareia.Referitor la a 2-a parte din comentariu am avut relatii cu fete pentru care marimea conta foarte mult, mai mult si decat daca va intelegeati sau nu din punctul meu de vedere prea mult, dar si relatii cu fete pentru care marimea nu conta asa mult atat timp cat le satisfacem referitor la sex sau la modul cum ma comportam cu ele referitor la relatie.

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Şi tu ai pus botul... aşa zisa virgină a văzut p.ulă doar în filme porno unde sunt cam aleşi din mii de masculi

| Delocimportant explică (pentru Bogdi_Condrea_1979):

Nu chiar, frate. Se pune mare accent pe amatori acum. Putine filme sunt facute de profesionisti, si, presupun ca sunt si amatori cu scule mari (gen eu)winking

| Pisicuțepisicuțe a răspuns:

Nu conteaza chiar asa mult marimea, conteaza sa stii ce sa faci cu "dansa" laughing. Fata respectiva este inca mica asa ca nu sta suparat din cauza unei afirmatii.

| AlbertCociuAlexandra1 a răspuns:

A spus asta ca sa nu aiba o reactie exagerata, nu trebuie sa te simti naspa daca una iti spune ceva de genu, nu ar trebui sa asculti. "Nu stai prost" poate avea mai multe intelesuri.