| fffandreeea a întrebat:

Funda! as vrea sa-mi dati niste idei in care as putea fi romantica cu prietenul meu. el este foarte romantic.suntem la inceputhee heebig grin

Răspuns Câştigător
| Bruunetzellu93 a răspuns:

Cu timpu o sa fi-ti si mai romanticii love struck

3 răspunsuri:
| fffandreeea explică:

batting eyelashesmai facut sa suradhee hee

| Maela a răspuns:

Pai simplu.nu stiu fai o surpriza ceva care sal remarce.plimbatyva pe marginea unui lac si tot cred ca o sa vina de la sine. vorbestei sincer.compunei un vers sau dedikai o melodie romantica pe care sa dansaty.

| M4gd4L3n4 a răspuns:

Pai. ai putea, sa incepi prin ai spune bitu * si chesti de astea, dar sa stii ca parerea mea e ca baieti ar trebui sa fie mai romantici.
sper ca ti-am fost de folos, vreun pic :*