| Blossomis a întrebat:

Funda. Buna TPU. Voi aveti momente cand va ganditi non-stop la un baiat sau la o fta pe care il/o placi atat de mult incat ai face orice sa fi cu el/ea?
EU una sunt intr-o situatie cam naspa.adica:
Acum o saptamana m-am sarutat french cu un baiat.
Iar azi o pus-o pe o colega de-a noastra sa-mi spuna daca vrea sa fiu cu el.
Nu i-am dat niciun raspuns pentru ca vreau sa ma intrebe el.Azi a stat toata ziua suparat si cred ca astepta un raspuns pe care nu i-l-am dat pentru ca nu m-a intrebat el.
Credeti k e bine ce am facut?
Il iubesc mult, mai ales dupa faza asta.
Imi pune mana pe fund, ma mangaie in cap in timpul orei sau se uita insistent la...
Cand s-a intamplat sarutul m-a pupat pe gat. apoi a urcat in sus si m-a pupat. Apoi eu l-am oprit si regret acum.Pt k atunci nu-l cunosteam si nu-mi permiteam prea multe. Apoi l-am sarutat eu scurt asa pe buze.SI apoi el m-a luat in brate si m-a sarutat french. Apoi venise colegii nostri si ne-am opritstraight face.
Ce parere aveti? eu sunt cam confuza

Răspuns Câştigător
| Metin2ManiaGM a răspuns:

Eu spun sa te duci la el si sa-i spui! Nu trebuie sa ti in tine...trebuie sa-i spui ce simti caci altfel aceastra dragoste se poate termina din cauza ca sunteti departati unul de celalalt! Iti urez multa bafta! Daca nu merge oricum se va termina la un moment dat daca nici unul dintre voi nu face nimic in acest sens si imi cer scuze daca se va intampla asta! Funda?

2 răspunsuri:
| DeniZu a răspuns:

Pur si simplu du-te la el. spune'i chiar tu personal k o sa ii raspunzi in momentul in care te intreaba fata-n-fata. Succes!

| mika a răspuns:

Se uita insistent unde?laughing