| andreea_7228 a întrebat:

FUNDA!
De unde pot sa descarc borland c++?
(unul care sa functioneze!)
Urgent!

Răspuns Câştigător
| dge18 a răspuns:

Depe site-ul asta ---> http://edn.embarcadero.com/article/20633
Cand te uiti mai jos o sa gasesti "Download the free compiler now" *APESI PE EL* si gata;) il ai in calculator;) Multa bafta...

4 răspunsuri:
| MarTZius a răspuns:

Intreaba in categoria potrivita si data viitoare te rog sa fi mai atenta.

| Johnny1995 a răspuns:

Infoarena dai la download si te duci jos de tot ai acolo tot pachetu... daca nu te descurci add onutzelul_vl

| andreea_7228 explică:

Draga MarTZius stai linistita ca nu am gresit categoria happy

| MarTZius a răspuns (pentru andreea_7228):

Ok,scuze atunci.dar totusi la ce foloseste acest program? ce poti face cu el?