| JoMo a întrebat:

FUNDA! Eu sunt cu o fata la care tin chiar foarte mult, dar nu tin la ea ca la o iubita mai mult ca la o sora.Si acum imi place o fata cu care am mai fost si ele nu se inteleg deloc bine.Si nu stiu ce sa fac sa-i spun ca nu pot sa tin la ea ca la o iubita si ca o plac pe fata aia sau ce sa fac? Nu vreau sa se supere pe mine, dar cred ca e imposibil.HELP!

Răspuns Câştigător
| AlinaOneDirection a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa-i spui prietenei tale care sunt sentimentele tale pentru ea chiar daca iti asumi un risc... trebuie sa fi cinstit fata d ea si fata d tine si daca insemni ceva pentru ea t va intelege.