| AndrewAndy a întrebat:

Hey...de ceva timp imi place de o fata...doar ca e mai complicat. Suntem prieteni foarte buni. Nici nu stiu daca sa ii spun, nu stiu ce sa ii spun. Nu stiu ce sa fachappy. Nu vreau sa se supere pe mine dupa aia.

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Să vorbești cu ea ce treabă are prietenia ta cu ceea ce simți să fim serioși spune-i adevărul ce-o fi o fi. Ai de gând să stai toată viața cu acest secret fără să îi spui.

| Aditu231 a răspuns:

Stai calm nu o sa se superebig grin
Asa si eu placeam o fata si dupa aceea am prins curaj si i-am zis la scoala ca imi place de ea.

| andreyna a răspuns:

Stii trebui sa-i spui daca cuadevarat o placi pentru ca s-ar putea ca mai apoi ea sa fie cu altcineva si tu sa suferi ....asa ca prinde curaj si fa-o ......si chiar daca o sa se supere o sa-i treaca.laughing