FUNDA! filmul meu preferat e "twilight" (toate partile) iar serialul preferat e "vampire diaries", ce alte seriale sau filme asemanatoare sunt? cu vampiri, vircolasi si lucruri de astea fantastice. funda si vot. merci mult si scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
| shadow72 a răspuns:

TrueBlood,Moonlight,seria Underwold...etc

3 răspunsuri:
| ioana14 a răspuns:

Pai mai stiu un film bine nu e cu vampiri si varcolaci (app fana a acelorasi filme:*)dar mai stiu filme cu chestii asemanatoare: jurnalul diarvolului; iar cu ce ai cerut tu:The true blood,Van Helsing,Blade Trinity, Underworld Evolution, Transylmania; Daybreakers: Vanatoarea a inceput

Blood: Ultimul vampir

Legenda vie

True Blood

Printesa vampirilor II

Ultima secta

Dracula

Clanul vampirilor; Trick or Treat.
Blood ties (serial).
sper sa iti placa. funda:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alba ca Zapada si cei 7 boschetari, È

| Antonia30 a răspuns:

Teen Wolf (e serial cu varcolaci ) Ps: E foarte fain, cel putin mie imi place multwinking