FUNDA! filmul meu preferat e "twilight" iar serialul preferat e "vampire diaries", puteti sa imi recomandati un film sau serial de acest gen, cu vampiri vircolaci si lucruri de astea. tind sa spun ca nu imi place filmele vechi. multumesc mult :* FUNDA SI VOT!

Răspuns Câştigător
| Xlove64 a răspuns:

Ca filme de genul asta iti recomand asa :
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant (2010)
BloodRayne (2005)
Priest (2011)
Blood Ties (2006)

Si seriale :
Angel
Blood Ties
-Blade
-Blood Ties
Teen Wolf
Being Human (UK)
Toate serialele le gasesti pe Vplay dar trebuie sa-ti faci cont
Tot acolo poti cauta si filmele dar nu stiu sigur daca le gasesti pe toate

p.s: Vezi ca sub Vplay scrie Acasa si Colectii
Dai acolo la colectii si cauti serialele

5 răspunsuri:

True blood am privit. ai acum privesc, inca nu s-a terminat. la fel si " teen wolf" am privit care e interesant.

Si supernatural am privit :*

| DianaScorpio a răspuns:

Asa cum ti-a spus si Mikiidutsaa, incearca True Blood.

| Mikiidutsaa a răspuns:

Incearca True Blood. big grin

| GeOrgeADD1995 a răspuns:

SUperNatural