| rockaholic a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme sau seriale cu vampiri sau varcolaci dar care implica si o poveste de dragoste...gen twilight sau vampire diaries. Mercihappy

6 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Underworld(3 părţi)
Blood and chocolate(e foarte fain plus ca e şi filmat în România)

| lays a răspuns:

Buffy spaima vampirilor

| Vogelspinne a răspuns:

Iti recomand niste filme cu vampiri vazute de mine:
Dracula 2000
Lesbian Vampire Killers
The Little Vampire
Blood:The Last Vampire
Blade [Toate partiile]
The Vampire Lovers -Are si poveste de dragoste
Dracula (1979)
Iti doresc o vizionare cat mai placuta!

| heyulika a răspuns:

True blood... un serial cu vampiri adulti si nu adolescenti happy

| Arimi a răspuns:

Teen wolf...e dragut

| kikelina a răspuns:

Let the right one... are poveste de dragoste in el.winking si iti mai recomand si blood an chocolate... este super tare. si da este cu poveste de dragoste. una chiar misto:X.