| AnnA_9354 a întrebat:

Funda:Heyy, plac un tip pe care l.am cunoscut in drum spre casa. E vecin cu mine si e ff dragut. In statie ma tot bulgarea dar acum kn l.am rugat sa n. o mai faca s. a oprit, dar a mai incercat sa ma puna jos de cateva ori. Cand i.am spus ca un baiat mi. a cerut prietenia il imita si cand am ajuns aproape de casa a inceput sa strige:"Da ana eu vb serios, chiar te iubesc..." si nu stiu sigur daca glumea si alti baieti care tot fac misto de mine m.au luat pe sus si m.au pus jos sa ma umple de zapada si tipul pe care il plac i. a batut. In autobuz un fost coleg le. a zis celor 4 care m.au pus jos numele meu de familie si ei au incput sa rada ca prostii, dar el nu si fostul meu coleg l. a intrebat daca e cu mine si el a zis ca "Doamne iarta.ma,nu! " i.am cerut id. ul de mess si a mai vazut unul in lista telefonului si a zis "Ma inseli?" apoi cand am intrat pe el pe mess a zis ca nu stie cine sunt si cand s. a prins a spus ca nu poate vorbi cu 14 persoane si avea la stts : Nu mai caut prietena... am gasit deja una. Oare ma place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar! Dar ai grija:un cutit are doua taisuri!

0 răspunsuri: