| username23 a întrebat:

! FUNDA! Hi, am mai bine de jumate de an de cand mi-am inceput viata sexuala cu prietenul. Doar primele 2 luni ne-am protejat, in rest nu ne-am protejat de loc, si chiar nici acum ultima oara. Dar el isi controleaza destul de bine erectia si nu isi da drumu in mine. Cit de mari sunt sansele sa ramin insarcinata?

Răspuns Câştigător
| love4u_2128 a răspuns:

Atat timp cat el reuseste sa se controleze nu ai de ce sa iti faci griji dar iti dau un sfat daca o faceti de mai multe ori propune-i ca dupa primul contact sexual sa folositi prezervativul.asa e cel mai sigur

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca sunteti amandoi sanatosi si fertili, riscul este de cam 30% in fiecare luna (daca el se controleaza foarte bine).

| Ирина19 a răspuns:

Nu poti fi insarcinata, stai linistita, la fel si prietenul meu isi controla erectia si nu-si dadea drumul in mine, nu ne-am protejat decit o singura data, asa ca ai sanse destul de mici sa ai un bebelush

| haiZI a răspuns:

Daca nu ejaculeaza in tine sansele sa ramani insarcinata sunt 0 de obicei. Dar in momentele de excitatie maxima poate aparea o semi-ejaculare sau ceva de gunul in care se elibereaza o cantitate mica de sperma(mai mult lichid lubrifiant), de ex cand da sa-i vina si el se opreste controlandu-se, sau din senin cateodata, mi-e mi s-a intamplat. Dar foarte rar.

| love4u_2128 a răspuns:

Mss de funda:*:*:

| Liviuuuuu a răspuns:

Depinde, trebuie sa ai mare grija

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat iti doresti tu sa fie.doar dai si tu din fund nu? asa ca daca vrei sa ramai, dai mai tare odata cand trebuie, daca nu vrei sa ramai, stai ca o closca si lasa prostul sa munceasca.

| doiny_6719 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai stai linistita...eu fac asa cu iubitul meu de 3 ani si nu au fost probleme niciodata