| madalin150 a întrebat:

Funda!
la fiecare intalnire cu prietena mea sa ii dau cate un trandafir?
pareri.
sfaturi, orice
multumesc

9 răspunsuri:
| ing3rd3mon4u a răspuns:

Ar fi bine din cand in cand.nu Mereu.
Dupaia se invata.big grin

Parerea mea. poti face ca intalnirile sa fie frumoase si fara trandafiri.doar cu prezenta voastra.:*
SPer ca te'am putut ajuta:* Numai binebig grin

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Ai pierdut bani de ballantines pentru trandafiri?crying

| bau0217 a răspuns:

Esti copac:O ii dai un trandafir pe anlaughing sa nu se invete

| Alyceee a răspuns:

Da, e frumos sa oferi cate-o atentie din cand in cand, iar ca fata e si mai frumos sa primesti cate-o floare.
Stii, personal cred ca e cam ciudat ca la fiecare intalnire sa-i dai un trandafir, adica la un momentdat se-nvata si daca intr-o zi poate n-ai timp sa mai cumperi, o sa se simta ciudat ca nu si-a primit "rata" pe ziua aceea. E bine sa-i dai un cadou/o floare ori de cate ori simti ca trebuie sa-i arati recunostinta ta, ca e a ta. E mai frumos s-o surprinzi din cand in cand decat sa devina o rutina acel trandafir big grin
Succes!

| jdbsg a răspuns:

Deci,nici chiar la fiecare intalnire,ca noi fetele ne simtim putin prost cand primim asa flori in cazul asta in disperare,mai ales sa vada si lumea,pica prost si tot tu o sa cazi gen "disperar", e normal sa-i faci cate o surpiza da nu cate o floare in fiecare zii, e deja prea sufocant! Bafta:*

| ralusycretz a răspuns:

Hmm. nu e vorba ca se invata. dar pari a fi disperat dupa ea. si o sa se plictiseasca de flori. nu o sa i se mai para ceva foarte romantic. mai rarut e mai dragut. cand oferi mai rar o floare o impresionezi, si nu trebuie sa i-o dai numaidecat daca e valentine`s day sau 8 martie, poti sa i-o dai oricand. Daca ii oferi foart des flori, nu i se va mai parea ceva frumos si va astepta altceva de la tine, alte cadouri...hee hee sper sa iti fie de ajutor. Deci clar NU ii da la fiecare intalnire flori pentru ca e si penibil. bafta!

| AntiACTA a răspuns:

Gestul acesta ar trebui sa fie unul special. Daca il faci de fiecare data isi va pierde farmecul tongue

| iGo a răspuns:

Nu, doar la una ii ajunge ca dupa aia se invata laughing.

| crissnicolle a răspuns:

Ar fi un gest dragut intr-adevar. Totusi,fata fiind, sa primesc cate un trandafir la fiecare intalnire m-ar face la un moment dat sa nu ma simt deosebita asa cum te simti cand primesti o floare (mai ales un trandafir) la o prima intalnire sau nu stiu la o intalnire din aceea clasica seara la o cina. Nu zic ca e o idee rea, dar cu timpul isi pierde farmecul. Frumos ar fi sa-i dai o floare fara nicio ocazie. Pur si simplu sa-i oferi o floare cand iti doresti asta. Din senin. Cred ca ar fi surprinsa si ar aprecia foarte mult. happy