| Dragoselu_1305 a întrebat:

Intrebarea este pentru fete.Maine am intalnire cu prietena mea.Credeti ca se va bucura daca ii aduc un trandafir?

Răspuns Câştigător
| Biscotte a răspuns:

Foarte mult si daca s-ar putea sa fie rosu sau alb... sincer fetele ador trandafirii happy...

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, in mod sigur. Imi amintesc cu emotie despre florile primite in adolescenta (un coleg foarte drag imi aducea garoafe mari si parfumate albe).

| Cătălina a răspuns:

Un trandafir dat din suflet va topi pana si cele mai inghetate inimi.

| pinkflower a răspuns:

Da,desigur. Fata apreciaza gestul. Oice iai aduce ia va fi multumita si asta o va face sa simta cu tu chiar ti la ea ca daca nu iai aduce nimic inseamnca ca nu te intereseaza de ea dar,uite ca tu te-ai gandit sa ii dai un trandafir. Bravo, buna alegere!

(Ai putea sa ii dai un buchet de trandafiri rosii, mai bine dar nici cu trandafirul nu este o alefere rea ). Bafta la intalnire...

Răspuns utilizator avertizat
| Drolja a răspuns:

Atata timp cat nu i l trantesti pe masa sau il lasi plini de spini. desigur! Daca fata e mai speciala si atenta la detalii ar fi frumos sa te gandesti si la personalitatea ei.
Daca e o fire pasionala. rosu. Daca e mai jucausa roz, albul simbolizeaza puritatea, curatimea de aceea daca prietena ta e inocenta cred ca merge.
Acum, ca sa nu te complic si daca nu o cunosti prea bine pe prietena ta cumpara i un trandafir rosu.
Vezi ca trandafirul sa nu fie prea deschis, inflorit sa fie putin mai mult de boboc, ca sa reziste mai mult.
Nu te scumpi cu un buchet. un singur trandafier e romantic, si face cat un buchet. o sa ai timp destul sa ii dai buchete mai mari. tongue
Si daca nu o sa mearga bine cu prietena ta poti oricand sa imi aduci mie un trandafir! :* tongue
Multu succes!

| MarinaElkhatib a răspuns:

Este un gest chiar foarte romantic care fata nu ar vrea un trandafirwinking

| DaianaPiersicutza a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Dragoselu_1305 explică:

Pater ravagii sper ca vorbesti despre ravagii bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, bineînţeles!

| SunShine a răspuns:

Un trandafir da va fi incantata, dar mai multi va fi impresionata pot fi albi sau daca gasesti albasti va fi foarte impresionata

Pa, pa
Miiha

| kidu03 a răspuns:

DahappySucces.

| Pater a răspuns:

Trandafir sau trandafirihee hee?
in orice caz, un trandafir rosu face ravagiihee hee

| ioio_7354 a răspuns:

Da normal! un trandafir dar si o ciocolata milka in forma de inima asa sa vada un gest frumos din partea ta, ca sunt sigura ca v-a aprecia! Bafta!

| stefyguritamik a răspuns:

Da normal ca se va bucura de un trandafir rosu.da acum depinde daca ii plac florile