| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Sa-i iau un trandafir la prima intalnire?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, nu strica deloc

| mihai69 a răspuns:

Mai indicat ar fi să i-l dai, nu să i-l iei...winking

| Plato a răspuns:

Da, unul merge, dar nu un "buchetoi".

| Crackman a răspuns:

Poate, dar nu trandafir.
Trandafirul arata dragostea si pasiunea, tu momwntan doar te vezi cu ea. Poate reusesti sa scoti ceva mai interesant.
De exemplu eu inainte sa ma vad cu una si tot ziea ca are o colectie de ursuleti, am luat un ursulet mic simbolic. Sa fie ceva legat de ce am discutat. Faci tu analogia

| GouDidodino a răspuns:

Nu-i lua nimic, lumea s-a schimbat. Se pisa pe floarea ta, am văzut caz real unde fata a fost vizibil deranjate cand băiatul a venit cu flori

| Bobbye a răspuns:

Eu zic mai bine sa ii iei gogoasa in gura. va fi mult mai surprinsa.

| BravoJohn69 a răspuns:

Nu cumpără-i 2

| LionTrap a răspuns:

De fapt, nu-i cumpăra flori unei tipe cu care nu ai încă o relație clasică. Când apari la o întâlnire c-un buchet de flori ori un trandafir, îi transmiți ei tot felul de mesaje pe care chiar nu e cazul să i le transmiți.

Dacă e cazul să-i cumperi flori, ia-i ceva simplu.
Uneori, ajungi în situația de-a-i cumpăra ceva pentru că e ziua ei.

Sau din cine știe ce alt motiv.
În cazul acesta, ține minte că orice retardat este tentat să-i cumpere trandafiri unei tipe pe care-o place.
C-așa știe el că-i de efect, că-i romantic.

| conaltura09 a răspuns:

Clar!

| anamariaa345 a răspuns:

Niste mâncare cred ca ar fi mai convenabil pentru amândoi?

| Dumy1717 a răspuns:

Un gest frumos, sfatul meu e sa ii iei un trandafir rosu