| AbeautifulMind a întrebat:

Funda! Stiu ca poate este o intrebare ciudata dar: Este normal ca barbat sa te atraga Nicki Minaj? din punct de vedere sexual vorbesc? :)

adica... e super super hot

http://i.imgur.com/Tsmwnz0.jpg

10 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Dacă îţi place plasticul, e normal.

| minrest a răspuns:

E femeie, de ce sa nu te atragă? Mie mi se pare vulgara, dar trebuie sa placa și ea cuiva.

| aXy99 a răspuns:

Mda normal, mie nu imi prea place, dar are forme, asa ca na... daca n-ar fi fost nimeni atras de niste forme XXL nu si-ar mai fi pus cateva tone de silicon.

| Coquineagra a răspuns:

Nu oricine face fata bucilor alea imense, luati-va gandul, albilor.
poate daca are nevoie de un supozitor, puteti visa si voi.
dar chiar si asa, riscati sa ramaneti fara daravela, un anus ca ala inghite tot ce prinde.

| ionutaka47 a răspuns:

Trebuie sa fi gay sa nu te atraga Nicky laughing

| Pool77 a răspuns (pentru ionutaka47):

Si daca iti zic ca nu ma atrage ce zici?

| ionutaka47 a răspuns (pentru Pool77):

Nimic, nu-mi pasa

| Pool77 a răspuns (pentru ionutaka47):

Practic m-ai facut gay laughing

| MarcelineBMTH a răspuns:

Desi sunt fata, Niki Minaj e super si cum ai spus si tu, este foarte,, hot,,. Nu vad de ce nu te-ar atrage.