| AbeautifulMind a întrebat:

Daca ati avea ocazia sa face sex cu Nicki Minaj ati face-o? Daca da de ce, daca nu de ce?
Stiu ca poate e intrebare mai ciudata, chiar vreau sa stiu opinia voastra sincera happy funda pentru cel mai detaliat raspuns! happy

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da frate, e visul meu

| RAY a răspuns:

Mie imi place de caprice, monore, nu-mi place de aia, nu ma atrage sexual

| HazelEyes77 a răspuns:

Depinde de gustul fiecaruia. Unii barbatii prefera femeile cu forme mai generoase, in detrimentul celor slabe... ce e ciudat in asta? Vedete ca Nicki Minaj sau Kim Kardashian starnesc fanteziile erotice ale sexului tare si, cu siguranta, daca li s ar oferi ocazia ar face sex cu ele fara sa stea pe ganduri. Eu personal n am cum sa ti raspund, nu e genul meu oricum.

| sweetangels a răspuns (pentru HazelEyes77):

Nu mai vorbi in numele tuturor ca nu e deloc asa! am f multi prieteni care vomita de minaj, de "kartrashian" sau de alte mutante pitice cu silicon in cur, care arata de parca ar avea un scutec! ceea ce zici tu cu siguranta se refera la frumusetea naturala, gen daca ai forme de la mama natura, atunci da, esti norocoasa si ai multi admiratori, dar artificialul asta deja a ajuns ceva horror la unele femei dat fiind ca s-a incalcat demult limita frumosului, atingand fulgerator limita grotescului!

| HazelEyes77 a răspuns (pentru sweetangels):

Nu vorbesc in numele tuturor nu mi permit asta. Ce am zis eu toti barbatii din lume? Nici mie nu mi plac papusile de plastic, exagereaza cam mult e adevarat dar daca toti reprezentantii sexului tare ar vomita la vazul lor cum se face ca au atata succes si bani?

| sweetangels a răspuns (pentru HazelEyes77):

Prima e cantareata (ce a ajuns muzica, nu?) iar a doua are bani, drept urmare si-a cumparat succesul!

| HazelEyes77 a răspuns (pentru sweetangels):

Daca tu zici...

| sweetangels a răspuns (pentru HazelEyes77):

Daca nu exista botezatu mai auzeai de dragusanu? ce minuni fac banii daca stii in ce sa-i investesti!

| HazelEyes77 a răspuns (pentru sweetangels):

E si asta adevarat...iti faci si operatie de schimbarea sexului daca ai chef.

| sweetangels a răspuns:

Daca si deformata aia a ajuns subiect de fantezie, doamne fereste laughing mai bine cu Donald Duck! rolling on the floor