| Giulya93 a întrebat:

Funda! Vreau sa merg la solar, sa ma bronzez, nu am fost niciodata...Prima data ma inrosesc, doare sau ce se intampla? As dori cine stie sa imi recomande cel mai bun salon din Craiova.Multumesc?

Răspuns Câştigător
| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Eu sunt din Craiova, acum de curand s-a deschis cel mai nou salon de bronzat din CRAIOVA, salonul Sunshine! pe calea bucuresti dupa rotonda exact langa As Computer, aproape de institut pe partea dreapta cum vii de la rotondabig grin

3 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

E ff bun salonulkiss

| illegalb0y a răspuns:

Daca ai alunite mari sau (si) multe pe corp, nu te duce.pentru ca riscul de a avea cancer de piele este ridicat

| elenutza_3914 a răspuns:

Daca nu vrei sa te inrosesti nici sa te usture piele fa 2 sedinte de cate 6 min la diferenta de o zi, apoi 2 de 9 min si dupa 3 de 12 toate la diferenta de o zinsa nu faci zilnic, si apoi 12 min saptamanal pentru intretinere. eu fac solar de 5 ani si merita. bafta