| BellyGiggling a întrebat:

FUNDAA! Deci sunt chiar curioasa: de ce baietilor le plac fetele sumar imbracate cu colaci de grasime la vedere cu bube pe fata mascate cu tone de fond de ten, care urla ca niste lighioane scapate de la zoo sau mai stiu eu de unde, care nu stiu de lege 2 propozitii
decaaatt:
cele care se imbraca decent(nu cu o bucata de bluza mai sus si una mai jos nu cu pantaloni care sa pocneasca pe ele sau bluze care sa le scoata goliciuna la vedere)winking, care eu tenul curat si nu folosesc tone de machiaj poate eventual se dau cu un glos, care nu urla ca niste disperate si care se comporta mai.finut/elegant(cum vreti voi)cum ar trebui sa se comporte o fata, care stiu sa se comporte in societate?
Hai cel mai interesant raspuns FUNDA! Si pentru restul voturii!

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Le considera mai atragatoar fizic dar eu cred ca niciunui baiat i-ar place sa stea cu o fata asa.Nu iti dau dreptate cu fondul de ten.Sunt adolescente care sufera de acnee ceea ce este extrem de normal la varsta asta si daca folosesc fond de ten e doar pentru faptul ca sa aiba mai mult siguranta in ele.Si nu fondul de ten determina comportamentul unei persoane. Oricum, cred ca baietii acum sunt superficiali si cauta fata draguta care cedeaza, de aia nu stau ei asa atenti la comportament(cel putin in varste de adolescenta)

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aici ai sa vezi multe raspunsuri care nu sunt adevarate si oricine o sa iti spuna ca doreste o fata decenta imbracata normal dar cand ii vezi afara se dau si la cele cu varianta gloss. Asa ca iti dau opinia eu: prefer o fata normala imbracata normal cu comportament normal si sa ma iubeasca raspuns 100% adevarat.

| CoquineNoire a răspuns:

Baietii care plac astfel d fete sunt la fel d respingatori si slabi de minte.Un baiat finut, educat, cu capul pe umeri si care vrea ceva serios de la o fata prefera a 2a categorie.Iar fetele din prima categorie sunt menite pentru mijtouri si pentru a profita baietii de ele.sexual vorbind.:p

| kiss a răspuns:

Adevarul este ca genul asta de specimene chiar exista si vietuiesc printre noihee hee si mi se pare cel mai urat lucru. cred ca baietii intregi la minte nu apreciaza genul asta de fete. dar totusi sunt si dintr-astia, probabil ei le considera ca fiind de ale lor, baietoase asa. dar nu stiu, eu n-am vazut nici unul care sa vada asa o fata ca fiind mai mult decat o amica. mi se pare ca e de prost gust insa gusturile nu se discuta. ( tine cont ca astea s parerile unei fete...adica eu tongue ) oricum fetele decente au prioritate, fii sigura ca daca un baiat ar fi pus sa aleaga intre o fata decenta, calma, finuta si una zbuciumata, nebuna si crizata ar alege-o pe prima.hee hee
asta nu e valabil doar in cazul baietilor, in societate decenta este foarte importanta, felul in care vorbesti, te ingrijesti, te comporti, lucrurile astea spun ceva despre tine si esti privit cu alti ochi, poti sa te impui si sa soliciti respect sau poti sa inspiri neincredere, sa atragi priviri prin indecenta care nu te ajuta in nici un fel. alegerea este a ta oricumhee hee
bafta happy

| Coozeman a răspuns:

Mie nu-mi place nici una nici alta perfect ar fi:Sa fie frumoasa sumar imbrcata fara grasime sa nu aiba fond de ten(no bube) si sa nu urle ca din gura de sarpe!

| love_1456 a răspuns:

Pentru ca toti vor sa se laude cu o "extrema de bunaciune" langa ei si sa PARA smecheri. dar stai linsitita, fiecare barbat isi cauta pentru as petrece tot restul vietii tot o fata cuminte si la locul eihappy

| anestiuta a răspuns:

Nu le plac neaparat. Isi vad interesul. Care e mai usor de abordat sau cucerit? O fata care e galagioasa si se da la toti, sau o persoana cuminte, deosebita la care trebuie sa tina inainte de a face ceva?
Ce pot sa spun e faptul ca tipii seriosi si necocalari se uita la fete adevarate pentru ca se simt la nivelul lor...Restul se uita la panarame pentru ca vor doar distractie sau nu pot mai mult de atat. Petrecand mult timp cu baietii am descoperit ca lor chiar nu le place sa pupe o fata plina de fond de ten. Ba chiar fac misto de ele ("Ma duc sa o pup si ies nori de praf?rolling on the floor)"). Iar la imbracaminte se uita la cele dezvelite ca sa se distreze. Doar nu vor nimic serios ci doar sa isi bata joc. Stai linistita! O adevarata fata este mereu apreciata! Doar ca trebuie sa caute categoria potrivita de tipi (seriosi, sensibili).

| Alina_2149 a răspuns:

Cele din prima categoriue sunt placute pentru ca sunt usor abordabile. Pe cand a2a categorie nu este asa de cautata.Parca este prea banala, prea cuminte.Mai ales adolescentilor nu le plac fetele cuminti. Pustii astora le plac fetele cu shunci, ditamai sanii si tona de celulita... spun ei ca ai pe ce "pune mana"laughing
In urma cu ceva timp imi puneam si eu aceasta intrebare "oare dc nu sunt placuta si eu de baieti la fel ca si cutareasca" dar acum eu am admiratori cu functii importante iar acele fete au ramas tot cu adolescentii lor lipsiti de refinament. Dar totusi daca ai aspiratii la inalta societatea renunta doar la glos si la haine decente

| sebiyi a răspuns:

Mie imi place a doua categorie, desi cateodata... ma mai uit si la prima...
Am vazut si eu baieti care se uita dupa fete din prima categorie... si ziceau: Ba ce buna e asta. etc.
Pur si simplu nu ii pot intelege...Ei zic ca trebuie sa aiba curaj sa isi arate goliciunea. Eu plec de langa ei. Firar! mi s-a facut dor de iubita mea! Merg sa o sun.
Fund(ita) happy

| Queen20 a răspuns:

Toti baieti sunt diferiti si fiecare are gustul sau din punct de vedere al infatisari...uni prefera fetele mai simple alti fetele care sunt in mijlocul atentiei.Si asta nu se va schimba prea curand.

| xLouana a răspuns:

Sincera sa fiu n u cred ca plac, dar stiu ca fetele alea sunt usor de cucerit si mai usor de dus in pat happy.

| lampard64 a răspuns:

Daca le-ai combina. depinde.
A doua categorie se purta in 2000. straight face. acum lumea s`a mai dezvoltat... toti au net la usa cortului, cablu. si fac ce ei ce ii invatat "nenea" de la tv. :-