| Mis5Sophie a întrebat:

FUNDAAAA! Buna, dragii mei! Am si eu o problema, imi place mult de un baiat [si el ma place dar e cam copilaros] si as vrea sa-i "deschid ochii" sa zic asa...adica sa-i spun ca imi place de el. Dar nu stiu exact cum sa o fac, as prefera sa-i spun pe mess Ceva sfaturi va rog p. s nu vreau sa-i spun direct...asa mai pe ocolite.Multumesc![El are 17 iar eu 16]happy

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Incepi intai cu buna cf etc. daca vezi k are chef de vb. il intrebi cde parere are despre tine? daca zice ceva mai spre dragoste ceva bun ii spui k iti place de el. si daca zke esti de trebuie etc. zici mersi si gata.

| TitiDrLove a răspuns:

Spune-i de preferat fata in fata. dar si pe mess merita daca iti e rusine, oricum isi va da seama.
la telefon nu poti?happy