| anonim_4396 a întrebat:

FUNDAAAA!
Eu am 17 ani(virgina), el 18(nu mai este virgin). Daca o facem cu 1-2 zile dupa ce-mi trece menstra si folosim prezervativul este adevarat ca sunt protejata foarte bine, incat sa nu raman insarcinata? Prezervativul este sigur? Vi s-a intamplat sa se rupa prezervativul? Dupa ce m-a dezvirginat putem continua actul? Sau sunt sanse ca sperma sa curga in afara prezervativului? Vreau sa stiu cat mai multe spre binele meu! Multumesc!

14 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Ești sigură că vrei să o faci?

| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

Da, tot ce ma sperie e ca as puta ramane insarcinata! Simt ca-mi cere corpul.

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ești sigură îți spun eu.

Corpul cere că na... hormonii.

Eu nu te-aș sfătui să o faci, chiar dacă tu crezi că ești pregătită.

Ocupă-ți timpul cu altceva, lasă asta pe mai târziu.

| Torres92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prietenul tau nu e dobitoc, ai incredere in el..Crezi ca el vrea copil?
O sa aiba grija de tine, de aia e baiat(Barbat)
Relax

Lasa totul sa vina de la sine...

Si afii activa in pat

"Sunt baiat 21 ani" Baftaaa!

| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

De ce? happy

| Torres92 a răspuns (pentru ancaval):

Mamaie Vezi ti de treaba...lasa fata sa experimenteze

| ancaval a răspuns (pentru Torres92):

Fata face ce vrea ea, nu ce zic eu dar nici ce zici tu.

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Un băiat adevărat nu îți cere nimic și te așteaptă oricât îi nevoie.

Un gunoi cere multe, se oftică dacă îl refuzi și face spume la gură.

Oricum alegerea îi a ta, tu ști cel mai bine ce vrei să faci cu viața ta. Aici pe TPU doar ne spunem părerea.

| NnDWtf a răspuns (pentru ancaval):

Tati, fata a zis ca vrea. Nu ca i s-a cerut. Nu mai abera.

| ancaval a răspuns (pentru NnDWtf):

Auzi acolo " tati " laughing

laughing

| Torres92 a răspuns (pentru NnDWtf):

Nu e "Tati" e "Mamaie" asa cum am zis eu...

| TheRealDaniel a răspuns:

Daca crezi cu adevarat ca esti pregatita, fa-o. Prezervativul in foarte putine cazuri se rupe, sansele sunt slabe sa ramai insarcinata, protejata fiind. Nu-ti fie frica de durere, este ceva normal.

| AmaToaRea a răspuns:

Atata timp cat va protejat si verificati ca prezervativul sa nu fie spart nu ai sanse sa ramai insarcinata happysi puteti continua linistiti

| AndFoc a răspuns:

Daca asta iti doresti totul e bine. Dupa trecerea menstruatiei 5 zile nu ramai, gradul de fertilitate fiind foarte foarte scazut + prezervativ ( de la durex recomand) totul o sa fie bine, nu ai cum sa ramai big grin Prezervativele se mai rup, depinde de care folosesti, durex sunt cele mai bune. Numai bine kiss Fundita?