| anonim_4396 a întrebat:

[FUNDITA] Am o intrebare simpla si vreau sa-mi raspundeti concret si sincer "De unde stii ca esti pregatita pentru a-ti incepe viata sexuala"? Multumesc!

8 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Simti tu singura cand iti doresti asta
din moment ce intrebi inseamna ca nu esti pregatita, nu vrei cu adevarat sa faci inca pasul

| DNSK a răspuns:

Simti! simplu! ii un sentiment diferit de restul! cand o fii momentul o sa stii

| MrSoapte a răspuns:

Consider ca pregatirea asta, nu vine de undeva de-acasa! Daca ai parte de-o seara extraordinara, la care se mai condimenteaza un preludiu ca la carte...ai toate sansele sa nu-i mai interzici sa-si bage mainile pe sub hainutele tale! Ca raspuns, in ultimile 15 min vei afla daca esti pregatita sau nu! Acum, am si eu o dilema...cum sa te numesti Emanuela si, sa fi virgina?!?!

| împartezâmbete a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti cunosti tu corpul mai, mai apoi trebuie sa stii foarte bine ca cel de langa tine merita sacrificiul ce urmeaza sa il faci! vb si cu el si vezi, cum se comporta si chestii in genul asta!

| robyionutz a răspuns:

Cand gasesti persoana perfecta care merita sa faca dragoste cu tine.

| RossanaMaria a răspuns:

Ce intrebare draguta, nu esti pregatita niciodata dar cand vei gasi un baiat cu adevarat pe gustul tau si care sa nu te oblige sa faci asta, care sa simti tu ca merita, poate atunci e momentul, cred ca simti cand esti gata sa te daruiesti sau nu.

| RossanaMaria a răspuns:

Pai atunci astepta pana poti tu... eu as fi vrut sa fi rezistat pana la nunta dar hormonii astia sunt tare prosti. In zilele astea nu se mai poarta dar am toata stima si respectul pentru fetele care se tin tari

| RossanaMaria a răspuns:

Clar ca asa e frumos, dar din pacate astea sunt generatiile,\ lumea nu mai e ce a fost