| DiannaDi a întrebat:

Fundita! As avea nevoie de niste pareri! Am fost la un botez si am vazut un baiat pe gustul meu, am intrat a doua zi pe facebook si i am lasat un mesaj, spunandu-i ca i am luat id ul de mess. a doua zi, mi-a dat accept, dar nu a intrat pe mine, si nici la mesajul de pe fb nu mi-a rasp, cu toate ca era online. am aflat ca i-a zis cuiva ca sunt draguta, dar nu inteleg tacerea lui! Oare am gresit, ori nu vrea nimic de la mine? Ms

Răspuns Câştigător
| Cosmotel a răspuns:

Tu i-ai dat id-ul deci tot tu ar trebui sa te bagi in seama. asa mi se pare normal.el de unde sa stie ce intentii ai tu?

6 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Poate nu foloseste facebook atat de des ca tine. Poate nustie de unde sa isi citeasca mesajele sau poate crede ca ai prieten. Cel mai bine ar fi sa il bagi in seama la propriu..stii tu.ii pui piedica big grin

| Clauvdgg a răspuns:

Eu nu cred ca te place.
Sorry sad

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Dar de ce trebuia sa te bage el in seama?
intra pe el si vorbeste cu el.
gasiti subiecte comune.
iti vei da seama cu timpul daca ii place de tine.
parerea mea este ca deocamdata este "prea din scurt" ca sa-si faca o parere bine conturata.

| AngelBoy a răspuns:

Vorbeste tu cu el poate lui nu-i place sa faca primul pas.

| ghostk1d a răspuns:

Poate nu l intereseaza de tine

| George14 a răspuns:

Poate ii este rusine...nush