| Lelita a întrebat:

FUNDITA! in cel mai rapid moment..relatie 1 an ne-am certat de la cateva faze mai vechi, el momentan e plecat in strainatate eu sunt acasa vine peste 3 luni.e vorba de mai multe chesti cand eu nu am fost sincera cu el dar si el e ca si mine la capitolul asta.i-am explicat.da nu a putut sa aiba un comportament normal din cauza nervilor si mi-a zis ca a fost ultimul mesaj, ceau.ii scriu si nu vrea sa imi raspunda vede doar mesajele ma gandesc ca daca nu l-ai mai interesa nu s-ar tot uita la mesaje.ce sa fac? ce sa ii scriu sa il fac sa il doara tare sa nu se mai poata abtine sa imi raspunda..ma duce la disperare e si din zodia fecioara un orgolios si un perfectionist de-a dreptul.e tare in gura face pe smecherul ca nu ii pasa dar eu de fapt cred ca sufera cand ne certam si e dor de mine. ajutati-ma va rog..multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa tot insiști cu mesajele ca pana la urma o sa cedeze si o sati rasp si daca nu ai alt ceva de făcut de cat sa aștepți pana vine ca sa va vedeți si o sa va împăcați sigur. Succes!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Taci si asteapta, dar fara sa-ti neglijezi tineretea.

| SkyPilot a răspuns:

As fi de accord cu SerbanCMT - scrie-i in cuvintele tale ceva din suflet, sa vada ca tii la el, ca te doare ca nu-ti raspunde si ca nu-i vei mai scrie pentru ca suferi prea mult. Ca pentru a continua relatia trebuie sa simti ca ii pasa de tine. Iar acesta sa fie ultimul mesaj. Daca iti citeste mesajele ii pasa. Nu da prea mult de la tine pentru ca dupa asta te va forta mereu sa faci ce vrea el. Ii spui ca ai sentimente pentru el, dar sa vada ca nu esti carpa de sters pe jos.

| SebastianCMT a răspuns:

Nu stiu, un baiat nu isi va uita niciodata prima sa dragoste! Lasa-i un ultim mesaj sincer si frumos, si nu ii mai spune nimic!