| alexa_8718 a întrebat:

FUNDITA! :X:X:X imi place de un baiat puppy dog eyes si nu stiu cum sa ii dau impresia ca tin la el. vb mereu cu el si ne intelegem bine, dar nu vreau sa ii pun sa il plac sa nu se strice relatia de prietenie dintre noi doi :d

Răspuns Câştigător
| JulianaMokebee a răspuns:

Heeei! In primul rand, si eu am fost in dilema astalaughing! Cel mai bine este, dupa parerea mea, sa faci aluzii, dar nu pe mess sau cand sunteti mai multi, pur si simplu sa-l inviti in oras si sa va distrati singuri si asa, si sa povestiti despre chestii si tu la un moment dat, sa il intrebi: ma poti ajuta cu ceva? Imi place de cineva si nu stiu cum sa ii spun si Daca sa ii spun... Ce sa fac? si ca si prieten iti va zice ce.Si daca zice ca sa ii spui baiatului, tu ii spui cu ochii mari: Pai sti, tu esti acela. puppy dog eyes si daca si lui ii place de tine va vi perfect>big grin

6 răspunsuri:
| carnat a răspuns:

Scoate-l la un suc si glumeste ca si cum ati fi iubiti, daca prinde jocul, ramaneti asa, daca nu...nu se va supara, ca in fond, doar glumiti si va jucatiwinking

| lAuRitAs a răspuns:

Vad ca ai poza in sutien?hee hee la avataru de la site. mai bine ii arati ce sti sa faci... oh go on

| CosminME a răspuns:

Incearca sa-i trimiti mesaje subliminale cand sunteti impreuna la un suc ...sau sai dai de inteles ca iti place de el... sa vezi cum se manifesta

| annakarenina a răspuns:

Fii sinicera cu el, fa-l sa aiba incredere in tine, nu trebuie sa ii spui ca il placi neaparat, dar nu il minti cu ceva ce il priveste, invita-l prieteneste intr-o zi la o plimbare pentru mai multe ore si poate chiar va iese ceva minunat dupa acea zi.
daca mai ai nevoie de ceva, uite id-ul meu : nestor_aav

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el nu te placehappy... spunandu-i ca vrei ceva mai mult decat o simpla prietenie, relatia dintre voi nu o sa mai fie aceeasihappy! Dar daca si el intra in jocul tau, atuncismug da-i inainte...vezi ce ieselaughing! Baftasmug!

| Koko371 a răspuns:

Incearca sa-i arati ca-l placi, dar nu foarte mult ca dupa i se urca la caplaughing si o sa-ti dea el cu flit sau o sa te dezamageasca in majoritatea cazurilor asa se petrece. Sfatul meu e sa ii arati prin cuvinte nu foarte dulci, prin gesturi dar nu prea iesite din comun.bafta>big grin