| AndreiLeviux a întrebat:

Hai sa facem ca un sondaj sa vedem cata lume raspunde : 1. ce urati cel mai mult la prietenul/a voastra? -sa va minta -sa va insele -sa fie invidiosi fara motiv -sa va vorbeasca urat -sa nu va dea inportanta meritata mai ziceti si voi ce stiti HAI SA ADUNAM 100 DE RASPUNSURI

8 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Atâta timp cât eu sunt sinceră cu el cer acelaşi lucru în schimb.
Dacă mă înşeală înseamnă ori că nu i-am putut oferi tot ce şi-a dorit ori că este un om fără coloană vertebrală.
Atâta timp cât eu vorbesc frumos cu el, cer acelaşi lucru în schimb.
O zi bună!

| DdDiX a răspuns:

Oooo...păi dacă m-ar minţi din start nu aş mai avea încredere în el. Să mă înşele=înseamnă că el ori s-a săturat de mine, ori eu nu vreau să îi ofer ceva ( se sţie despre ce e vorba!).
Dacă m-ar minţi, m-ar înşela, invidie fără motiv, vorbit urât, să nu îmi dea importanţă...i-aş spune „pa" direct. Nu aş sta ca proasta cu el.

| Doηηa a răspuns:

Nu se potriveste niciuna din cele de mai sus.
Ma enerveaza ca este fooarte ocupat, dar na...

| wolder a răspuns:

Pai daca ma minte imi pierd increderea si nu stiu daca relatia mai are rost.
- daca ma inseala, clar relatia s-a terminat.
- de ce sa fie invidios pe mine SI fara motiv? nu prea exista asa ceva, cel putin in relatia mea, suntem 2 contra lumii, nu unul contra celuilalt.
- in relatia mea obisnuim sa vorbim urat mai mult in gluma, dar nu prea ne jignim in serios, daca ar face asta, i-as atrage atentia.
- daca nu-mi da importanta, aa, pai asta nu-i posibil, sunt pe primul plan.
ori iti pasa, ori nu - daca nu-i pasa relatia se termina happy

| BlackheartQueen a răspuns:

Urasc totce ai scris tu mai sus.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă face unul dintre aceste lucruri îneamnă că n-ar da doi bani pe mine de aceea i-aş fi dat gara.

Şti ce zic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dariusuu):

Nici el nu stie ce zice.

| Demonull a răspuns:

1.pai intra tot ce ai mentionat, dar daca face deja un lucru de asta ii dau out.
ps:bine ca nu mai exista