| MoMoScumpik a întrebat:

Cand ati urat cel mai mult o persoana? Care e motivul (daca vreti sal ziceti). Credeti ca ati procedat corect? Care credeti voi ca ar fi un motiv intemeiat sa urati o persoana si de ce? FUNDA pentru cel mai interesant raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand si-a batut joc de visele mele,de iubirea mea de fapt nu puteam so urasc ca o iubeam prea mult, in fine am uitat-o cu ura nu rezolvi nimic asta e viata,ca m-a inselat, mintit mereu, suferinta cred ca e motivul pentru care as putea sa urasc o persoana, desi sunt o pers pozitiva ura nu ajuta la nimic timpul sterge multe

7 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Cel mai intemeiat motiv pentru care poti ura o persoana este cand te face sa suferi.Adica intr-o relatie cand persoana de langa tine te inseala sau chestii de genul poti incepe sa o urasti pentru ca numai tu stii ce e in sufletul tau.Cand te gandesti ca sta cu alta, ca o saruta ca in cel mai rau caz ii spune ca o iubeste :-

| xXdoareuXx a răspuns:

Nu stiu daca am procedat coresct dar sincer la cat de mult il iubesc l-am iertat chiar daca a gresit sigh Dar sti cum se spune: Persoana pe acre o doresti cel mai mult o urasti cel mai mult.Si cel mai mult o persoana am urat-o pe 25 Ianuarie seara straight face :-

| alyzee a răspuns:

Am urat extrem de tare pana mi-a zis cineva 'a urai inseamna a da importanta'

| justagirl1 a răspuns:

L'am urat in momentul cand si'a batut joc de mine,de iubirea mea, de sentimentele mele, cand mi-a sfasiat sufletul pe moment atunci...acum mi-a trecut (acum ii doresc doar sa fie fericit ) happy

| ROB3RT89 a răspuns:

Asta a fost in adolescenta,o persoana foarte imoportanta in viata mea! Atunci am vazut cat de departe poate sa ajunga parsivitatea si cat de mult se poate camufla un om ipocrit! Eu zic ca am procedat corect, nu sunt genu superficial sa urasc pe cineva aiurea, dupa aparente sau anumite chesti minore si nesemnificative...Motivul?! Poate cunosti si tu genul acela de oameni care in fata se dau cei mai buni prieteni si pe la sapate te barfesc.Cel mai mult urasc oamenii superficiali, ipocriti si frustrarti!

| MoMoScumpik explică (pentru ROB3RT89):

Da,ii cunosc imi pare rau ca nu tiam putut da tie funda, dar ati fi meritat toti funda

| ROB3RT89 a răspuns (pentru MoMoScumpik):

Nu ma pasioneza fundele, nu raspund pentru funde, mai mult conteza daca poti sa ajuti o persoana cu un safat sau o informatie decat o funditahappy