| Chimilica a întrebat:

Heeelp me please! Eu vreau sa ma ingras! Deci e bine sa iau vitamax? Am observat ca au toate vitaminele necesare pentru corp. Funda+Vott

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ei bine, poate vitamax te va ajuta in a avea pofta mai mare de mancare. In rest tu trebuie sa repsecti mesele zilnice. >big grin

| cosmin21 a răspuns:

Mananca mai mult daca vrei sa te ingrasi, nu lua vitamine.

| XeLeRoN a răspuns:

Vitamax poti sa iei timp de 10 zile pe luna cate una pe zi asa mi-a scris si mie medicul... pe timpu primaverii si a toamnei vara sa nu iei manca multe fructewinking
Iau cam de 4 sau 5 zile dar nu am vazut niciun efect laughing Sunt destul de inalt si poate de aceea straight face